Dieta Porady, aby utrzymać zdrowe nerki

Nerki są jednymi z najważniejszych organów ciała, ponieważ pomagają przetworzyć wszystko można umieścić w organizmie od leków, środków spożywczych do alkoholu. Odpowiednia dieta może ożywić swój system i pozbyć się systemu szkodliwych wirusów, bakterii i pasożytów. Oczyszczanie nerek jest ważne, aby zapobiec infekcji nerek i powstawania kamieni nerkowych. Wykonaj tę dietę przez dietetyka Delhi oparte dr Kanika Girdhar aby wzmocnić swoją odporność i zachować zdrowe nerki.

Zacznij swój dzień od filiżanki gorącej wody i odrobiną soku z cytryny. Mając to mikstura pierwszą rzeczą, w godzinach porannych będzie wypłukać toksyny z organizmu. Również te wskazówki, aby zapobiec problemom z nerkami i chorób.

Tym więcej owoców i warzyw w diecie może zmniejszyć ryzyko zakażenia nerek i kwasicy metabolicznej-stan, w którym organizm wytwarza zbyt dużo kwasu. Osoby z przewlekłą chorobą nerek, są bardziej podatne na kwasicy metabolicznej. Owoce i warzywa mogą pomóc nerki usunąć nadmiar kwasu i wydalają je z moczem. Bell papryka, kapusta, kalafior i cebuli może być doskonała, aby utrzymać zdrowe nerki. Bogate w przeciwutleniacze jagody moc opakowaniach pomoże wypłukać kwasu moczowego z nerkami, utrzymując je w zdrowiu. Jabłka są bogate w błonnik i przeciwutleniacze, które mogą poprawić czynność nerek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *