Coraz większy problem w TENNESSEE

Każdy z uzależnieniem od pigułek na receptę zakupione na ulicach albo w jakimś zaułku nie może zrealizować te pigułki są daleko, co myślą, że są.

Według organów ścigania państwa, substancji kontrolowanych program monitorowania Baza działa tak dobrze, że wprowadził trzymać ssania od dostępności leków na receptę pożądanych przez narkomanów opioidowych, ale ssanie hold stworzył nowy problem.

„Jesteśmy teraz widząc z tym dławik posiadać dodatek do niedostępność leków na receptę na ulicy, mamy osoby korzystające z tych uzależnionych poprzez dostarczanie podrobionych tabletek”, powiedział zastępca dyrektora T.J. TBI Jordania.

Zgodnie z Tennessee Bureau of Investigation Crime Lab, podrobione tabletki znalezione na ulicach okazać się mikstury, które są wykonane z kilku różnych leków, w tym fentanylu; mikstury, które doprowadziły do ​​przedawkowania a nawet śmierci.

„To, co wydaje się nie to, co jest. W efekcie widzimy motyw splecione z fentanyl i wtedy oczywiście Mamy kolejny wzrost przedawkowania narkotyków, „powiedział Jordan.

Na początku tego roku władze Tennessee znaleziono 300 tabletek, które przypominały Percocet, ale były rzeczywiście pigułki splecione ze śmiertelną przeciwbólowe fentanylu. W maju ubiegłego roku podczas zatrzymania ruchu, Tennessee stróżów prawa znalazł kilka fałszywych tabletek oksykodonu, które również zostały splecione z fentanylu. Zgodnie z TBI, te podrobione tabletki są wykonywane zarówno w państwie i poza granice stanu. Wierzą także podrobione tabletki są produkowane w domowych laboratoriach bez kontroli jakości.

„Jeśli masz prasę pigułki, można w zasadzie naśladować Percocet lub hydrokodon i mają na nią,” powiedział Jordan.

Farmaceuci w dostępie Farmacji w Hixson są także ostrzeżenie opinii publicznej o tym rosnącym niepokojem.

„Osoby nie wiedzieć, ile substancji czynnej w środku. Jeśli pojawi się jeszcze więcej niż 10 procent tego, co ma być, to może cię zabić w jednej dawce, „powiedział Phil Smith Farmaceuty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *