18 Poważnie Pomocne wskazówki dla zdrowego odchudzania

Fad diety mają zwykle wiele bardzo surowych lub skomplikowanych przepisów, które sprawiają wrażenie, że przeprowadzenie ich heft naukowych, podczas gdy w rzeczywistości, to dlatego, że często działa (przynajmniej w krótkim okresie) jest to, że wystarczy wyeliminować całych grup żywności, więc automatycznie wyciąć kalorii. Co więcej, zasady są prawie zawsze trudno trzymać się, a kiedy się zatrzymać, odzyskać utraconą wagę.

Zamiast polegać na takich sztuczek, oto przedstawiamy 18 kluczy opartych na dowodach skutecznego zarządzania wagi. Nie trzeba śledzić wszystkie z nich, ale im więcej ich masz włączyć do codziennego życia, tym bardziej prawdopodobne będzie sukces w utracie wagi i-bardziej ważne, utrzymanie wagi off długoterminowo. Warto dodać nowy krok lub dwa raz w tygodniu lub tak, ale należy pamiętać, że nie wszystkie te propozycje pracy dla każdego. Oznacza to, że należy wybierać te, które czują się w prawo, aby dostosować swój plan, kontrolę wagi ciała. Należy również zauważyć, że nie jest to „dieta” per se i nie są zakazane żywności.

Oznacza to, że dieta bogata w’S warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe i niskie oraz w rafinowanych zbóż, słodkich pokarmów i tłuszczów nasyconych i trans. Można to ryby, drób, chude mięso i inne produkty mleczne, oraz (niskotłuszczowe lub beztłuszczowe źródła są preferowane, aby zapisać kalorii). Cel 20 do 35 gramów błonnika dziennie z pokarmów roślinnych, ponieważ błonnik pomaga sytości i spowalnia wchłanianie węglowodanów. Dobrym pomocy wizualnych do wykorzystania jest USDA MyPlate, w którym zaleca się wypełnienie pół talerz z warzywami i owocami. Ziarna (najlepiej pełnoziarniste) i białka żywności powinna każda trwać około jednej czwartej płyty. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz 14 Klawisze do zdrowej diety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *