YMCA Healthy Kids Day ma na celu utrzymanie dzieci pasować

Dzieci wyszły na 25 dorocznym Healthy Kids Day. Wydarzenie jest częścią krajowej inicjatywy YMCA w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia dzieci i ich rodzin.

„Co nam zdać sobie sprawę, że kiedy kończy się szkoła, nie jest to poważny spadek aktywności z dziećmi”, powiedział YMCA Wellness Director Lauranel Banks. „Mamy nadzieję, że do zniwelowania działania lukę i ofertę, która pozwoli na dobrze zaokrąglone dzieci.”

Liczne działania obejmował pokazy tańca, zdrowe gotowanie, opowiadanie, instrukcji pływać-bezpieczeństwo, boks, gry i malowanie twarzy.

Gimnastyczna featured „Playground Imagination”, które składało się z naturalnej wielkości pianka klocków Lego, interaktywną Sports Wall, który wyzwał graczy trafić szereg lekkich-up celów z piłką – lub ich dłonie i stopy – i duża bańka -wrap plac zabaw.

Prawie tuzin organizacje oferowana również bezpłatne pokazy edukacyjne i fitness i działań, takich jak Park Linowy i Pull-up wyzwań oferowanych przez US Marine Corps i dymu domu wykazania przez Fire Department Wilkes-Barre.

Wilkes University apteka i karmiące uczniowie byli pod ręką, aby uczyć dzieci o zagrożeniach związanych z trucizny gospodarstwa domowego, a także na temat zdrowia i odżywiania. Dzieci dostał również praktykować „lekarstwo” na misia klinice jako dali misie strzały i używane stetoskop.

Cztery-letni Khalese Taylor, z Wilkes-Barre, dowiedział się, że spożywanie zbyt dużej ilości cukru może prowadzić do otyłości. Ona starała się podnieść pięć funtów gumy blok, który miał symulować tłuszczu nad głową. Potem próbował robić kręgi ramieniem noszenie pięć funtów wagi ramię.

Podczas imprezy, rodziny miały możliwość wygrania wielu nagród oferowanych przez YMCA, takich jak jednego roku, członkostwo w pełnym wymiarze rodzinnym i wolnym tygodniu obóz.

Banki wskazał również, że zdarzenie nie byłoby możliwe bez pomocy wielu Wilkes i Wyoming Seminary wolontariuszy studenckich, jak również głównych sponsorów Highmark i ProCare fizykoterapii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *