Tarun Gogoi tak pewny „I przestała brać pigułki ciśnienie krwi”

Wszystkie sondaże exit już pokazał mu drzwi, ale Assam Chief minister Tarun Gogoi, ukryty w fotelu Wysokie oparcie w salonie swojego wzgórzu zamieszkania, jest tak przekonany o powrocie do władzy, że „przez ostatnie dwa-trzy dni, nawet zaprzestania przyjmowania pigułek moją krew ciśnienie „.

W przeddzień wyników ankiety montaż, Gogoi, kto był pierwszy minister przez trzy kolejne kadencje, nie chce nawet rozmawiać scenariusz Kongresu udaje znaku w połowie drogi w 126-osobowej Izbie. „Jaki jest sens odpowiadania na pytania jak co, jeśli? Kto wie, co będzie jutro, dlaczego dostać się do spekulacji? Wiem, że będziemy tworzyć służbę jutro i Kongres dostanie większość na własną rękę, bez nikogo. To była regularna dzień dla mnie, poznałem sympatyków, udzielali wywiadów. Nic nie było różne dla mnie. ”

Czy on jest spięty? „Wcale nie. W rzeczywistości, ludzie mówią o wzroście ciśnienia krwi, ale przez ostatnie dwa-trzy dni, mam nawet zaprzestania przyjmowania leku moje ciśnienie krwi. I zwykle mają Telma. Nie wiem jak, ale moje ciśnienie krwi jest normalne w ciągu ostatnich kilku dni. Nawet mój poziom cukru we krwi jest w normie, pomimo faktu, że jestem cukrzycowa i nadciśnieniem tętniczym, „Gogoi powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *