Oczyścić się z apteczki i przynieść upłynął

Następny Zaawansowane Medycyna, pod kierownictwem założyciela Candice Hall, Dystryktu Kolumbii, będzie otwarta 10 rano do 2 P.M. sobota, 30 kwietnia, z personelem, aby bezpiecznie zbierać wszystkie niewykorzystane leki na receptę.

Narodowy Prescription Drug Take-Back Day, ustanowiony przez Drug Enforcement Administration w 2010 roku, jest wydarzeniem, które zachęca ludzi, aby zebrać nieużywane i przestarzałe recept i rozporządzania nimi właściwie poddając je do specjalistów medycznych i funkcjonariuszy organów ścigania w setkach miejsc na całym naród.

Leki na receptę są niezbędne do uratowania milionów ludzi w Ameryce, ale kiedy wygasły lub niewykorzystane leki nie są odpowiednio utylizowane, mogą stać się niebezpieczne dla małych dzieci, młodzieży, a nawet zwierząt domowych. W razie przypadkowego połknięcia, niektóre leki mogą być nawet śmiertelne. A ponieważ wyrzucać medycyny butelek w kosza lub resztki tabletki spłukiwania w toalecie może być zagrożenia dla środowiska ze zdrowiem, DEA i Next zaawansowane Medycyna zaprasza na wiosenne porządki swoje apteczki.

W związku z Narodowym Dniem Take-Back, dr Hall i personel medyczny przy następnym zaawansowanej medycyny zachęcać ludzi do poszukiwania naturalnych podejścia do tych leków na receptę. Pracując z setkami pacjentów z cukrzycą typu 2, pracownicy służby zdrowia przy następnym zaawansowanej medycyny często zalecają naturalne podejście do wspólnych wymagań, takich jak metformina lub statyn, stosowanych w leczeniu wysokiego poziomu cukru we krwi i wysoki poziom cholesterolu, odpowiednio.

„Przynieś swój butelek przeterminowanych lekach przeciwbólowych i będziemy wrzucać je dla ciebie, bezpiecznie”, powiedział dr Hall. „A jeśli jesteś zainteresowany, możesz dowiedzieć się więcej na temat naturalnych metod do prądu, długoterminowych leków na cukrzycę typu 2”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *