Nadmierne korzystanie z zielonej herbaty stwarza zagrożenie dla zdrowia

Rozmowa z APP, ekspert medyczny z poli Clinic Hospital, dr Sharif Astori powiedział nadmierne korzystanie z zielonej herbaty zawierający kofeinę może mieć zły wpływ na ludzi, zdrowie. Powiedział, że ci, którzy byli uzależnieni od zielonej herbaty po zażyciu posiłki muszą ograniczyć jego stosowanie do połowy tylko jedną lub dwie filiżanki dziennie, dodając, jeśli pili zieloną herbatę częstych razy, to może mieć swoje jelit dotkniętych z powodu kofeiny w nim.

Nadmierne korzystanie z zielonej herbaty może również prowadzić osoby do nieprzespanych nocy, jak to również wpływ na mózg człowieka. Jednakże, ekspert medyczny dodał, ciepła woda była zawsze lepsze i higieniczna niż zielona herbata lub innej rzeczy do używania. Dr Sharif powiedział również, że stosowanie zimnej wody było bardzo szkodliwe dla zdrowia ludzi i muszą pić ciepłą wodę, która pozostawiła chorób dala.

Dietetyk dr Fatima powiedział zalety i wady zależy od rodzaju zielonej herbaty ludzie używają. Zielona herbata działa jak środek przeciwutleniacza w organizmie i odprowadza się wody z ciała. Większość ludzi korzysta z zielonej herbaty, aby zmniejszyć swoją wagę. Ludzie powinni powstrzymać się od jej stosowania, jeżeli uznają objawy nudności, biegunka i percepcji, ostrzegła.

Niektóre rodzaje herbat zielonych zawierają mniejszą ilość kofeiny, które nie są szkodliwe dla ludzi, a inne z większą ilością kofeiny może być szkodliwe dla nich, powiedziała. Naukowcy międzynarodowe mają mieszane percepcji o wykorzystaniu zielonej herbaty. Niektórzy są zdania, że ​​korzystanie z zielonej herbaty zapobiegają chorobom układu krążenia, zmniejszenia otyłości, leczeniu cukrzycy typu II oraz poziom cholesterolu. Jednak inni twierdzą, że jej nadmierne stosowanie prowadzi do chorób serca, problemy ze snem, nerwowość, zawroty głowy i zgagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *