Amisze zrozumieć kluczową rzeczą w nowoczesnej medycynie, że większość Amerykanów nie

Allegheny Plateau, nogi w całej północnej Pensylwanii i poza nią, jest ekosystem zalesione wzgórza, z ziemi, która obsługuje czarne niedźwiedzie, łysy orły i wędrówki indyki, a także mozaikę dzikich ziół: łopian, Jewelweed, rumianek i owce szczaw. Odbiór telefon jest rzadki i stacje benzynowe są nieliczne. Schowany wśród strumieni rozgałęziających od rzeki Cowanesque to skupisko małych białych i brązowych budynków, w tym biurze Jana Keim, Amish starszego i wspólnotowym uzdrowiciela.

W 1980 roku syn Keim była parzona przez garnku z wrzącą wodą, wypalanie swoją skórę od obojczyka do pasa. Opieka szpitalna to nie wchodzi w rachubę. Wcześniej dwaj kuzyni Keim za spłonęła w pożarze i spędził trzy miesiące w szpitalu Indiana. Co tydzień, krewni wysłał listy opisujące jak dzieci krzyczał jak ich rany zostały oczyszczone i ich bandaże zmieniane. Zastanawiając się nad tym, Keim mówi: „Ja po prostu czułem, że było tak nieludzkie. Nie mogłaby zabierać dziecko na oddział oparzeń. „Chciał być autonomiczne, co on postrzegany jako brutalnego systemu.

Keim i jego żona traktuje ich syna w domu. Początkowo miały one zastosowanie maść z ziół i owinął rany gazą, ale gazy zatopiony w ciele chłopca. Potrzebowali opatrunek, który nie będzie trzymać.
W swojej książce komfort dla spalone i rannych Keim pisze: „Myślałem o tym, jak Bóg stworzył Ziemię. Szczerze czułem Trzymał ubogich pamiętać podczas Ziemia była tworzona. „Starał się myśleć o rzeczach w naturze, które mogą pomóc biednym osoba leczeniu oparzeń. Bicie na woskowych liści babki, zebrał się Kapelusz pełen z pobliskiego pola, parzona je tak byliby giętka i wykorzystywali je owinąć rany jego syna warstwą maści ziołowej. W ciągu pięciu dni, nowa skóra pokryta ciało chłopca. Przeżył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *