6 Hanford pracownicy poszukują pomocy medycznej

Sześciu pracowników Hanford szukali pomocy lekarskiej po doświadczeniu zapachy dziś. Wszystkie sześć oceniano w zakładowych dostawcy medycznej; jeden z pracowników został wysłany do Kadlec Regional Medical Center do dalszej oceny, a następnie zwolniony, a, zgodnie z procedurami miejscu, powróci do przychodni lekarskiej na miejscu ma być oceniany za zwolnienie z pracy. Dodatkowo, jeden innego pracownika o ocenę dziś ze zdarzeniem zapachów w miejscu pracy wczoraj.

Pracownicy zgłaszane zapachy dzisiaj w dwóch odrębnych zdarzeń, około 9 późnej porze i 3 P.M., poza zbiorników nafty. Dostęp do obszarów jest ograniczona, podczas gdy próbki są zbierane i analizowane. Pracownicy nie mieli na sobie ochronę dróg oddechowych, ani nie były wymagane, ponieważ były one poza farmy zbiornika.
 
Trzydziestu trzech pracowników zostały ocenione na na miejscu placówki medycznej od czwartku. Dwadzieścia sześć zgłaszane objawy, podczas gdy siedem poszedł ze względów ostrożności. Wszystko z wyjątkiem dwóch zostały dopuszczone do powrotu do pracy.
 
opary chemiczne są generowane w odpadach promieniotwórczych i chemicznych przechowywanych w zbiornikach podziemnych w Hanford. Rozwiązania Washington rzeka ochrony (WRPS) podjęła szereg kroków w celu zarządzania zagrożeń stwarzanych przez oparów chemicznych. Kroki te obejmują inżynierii kontroli, ustanowienie ograniczonych obszarów, w których istnieją znane źródła pary, szkolenia pracowników do ścisłych procedur i dostarczanie pracownikom sprzętu ochronnego, aż do wykorzystania z niezależnym aparatem do oddychania powietrzem dostarczonym z butelkowanej.
 
Niezależna ocena prowadzona przez krajowe laboratorium opracowano mapę drogową dla zwiększenia bazy zaopatrzenia program ochrony pary. WRPS rozpoczął toczenia się szczegółowy plan około 15 miesięcy temu. Realizacja planu spowoduje zwiększoną ochronę dla robotników rolnych zbiornik Hanford.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *