Porcje sterowany gotowe posiłki może zachęcić większą utratę wagi

Opublikowane w czasopiśmie otyłości, badanie pokazuje, że dorośli, którzy jedli paczkowane, dwa porcji sterowane posiłków dziennie przez 3 miesiące stracił na wadze więcej niż tych, którzy wybiera własne posiłki.

Ponadto dorośli, którzy jedli paczkowane posiłki wypadła także lepiej, jeżeli chodzi o poziom cholesterolu i innych czynników ryzyka sercowo-naczyniowego złym zdrowiem.

Otyłość jest poważnym problemem zdrowotnym w Stanach Zjednoczonych dotyka więcej niż jednej trzeciej dorosłych i podnosząc ryzyko wystąpienia udaru mózgu, cukrzycę typu 2, choroby serca i niektórych rodzajów raka.

Brak równowagi energetycznej jest głównym powodem otyłości; gdy spożycie kalorii z pożywienia i napojów jest większa niż ilość kalorii wykorzystywanych poprzez aktywność fizyczną, trawienia, oddychania i innych funkcji organizmu, w czasie, może to prowadzić do nadwagi.

Przejadanie się jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do równowagi energetycznej oraz zmniejszenie wielkości porcji jest uważany za skuteczny sposób, aby schudnąć i walki z otyłością.

Teraz, kierujący badaniami dr Cheryl Rock z University of California, San Diego School of Medicine, a jej zespół sugerują, ta część kontrolowanych gotowe posiłki mogą być skuteczną strategią odchudzania.

Post-naśladowanie diety pokazuje obietnicę wobec SM

Badania, prowadzone przez University of Southern California (USC) w Los Angeles, został opublikowany w czasopiśmie Cell Reports.

Starszy badacz i profesor Valter Longo, który kieruje Instytutem Longevity w USC Davis School of Gerontologii, mówi znaleźli diety czczo-naśladowanie (FMD) wyzwala proces śmierci komórkowej i-life, który pojawia się krytycznie do naprawy ciała. On tłumaczy:

„W czczo naśladującymi diety, kortyzon jest wytwarzany i który inicjuje zabijania komórek autoimmunizacyjnych. Proces ten prowadzi również do wytworzenia nowych zdrowych komórek.”

Stwardnienie rozsiane (MS) jest chorobą autoimmunologiczną, w której układ odpornościowy niszczy stopniowo przez barierę krew-mózg i atakuje otoczkę mielinową, białek i tłuszczów, które izoluje włókien nerwowych w mózgu i rdzeniu kręgowym.

Ponieważ choroba nieprzewidywalne postępuje, atak na osłonki mielinowej ostatecznie powoduje sygnałów elektrycznych przenoszonych przez nerwy wyciekać. Daje to podstawę do objawów, które się coraz gorzej, począwszy od łagodnego drętwienie rąk i nóg do paraliżu i ślepoty.

MS uważa się, że wpływa około 2,3 miliona osób na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, szacunki wskazują, około 350 tysięcy Amerykanów MS.

Zaburzenia psychiczne bardziej powszechne wśród pracoholików

Opublikowane w czasopiśmie PLoS ONE, badania wykazały, że pracoholików były bardziej narażone na stany lękowe, depresja, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) oraz nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) niż nie-pracoholików.

Zdaniem autorów badań – w tym Cecilie Schou Andreassen Departamentu Psychological Science na Uniwersytecie w Bergen, Norwegia – pracoholizm została zdefiniowana jako „bycie zbyt zaniepokojony pracy, napędzany przez niekontrolowany motywacji do pracy oraz do inwestowania tyle czasu i nakład pracy, że upośledza inne ważne obszary życia „.

Wraz ze wzrostem ilości Amerykanów stojących dłuższe godziny pracy i wzrastające wymagania pracy, pracoholizm jest uważana za częstym zjawiskiem, z niektórych badań szacunkowych, że dotyka około 10 procent siły roboczej w Stanach Zjednoczonych.

Andreassen i jego współpracownicy pamiętać, że wcześniejsze badania sugerowały związek między pracoholizmu i zaburzeń psychicznych; Wyruszyli w celu lepszego zrozumienia tego stowarzyszenia.

Naukowcy wykorzystali Bergen Work Addiction Scale w celu identyfikacji pracoholizmu wśród przedmiotów, które zaangażowanych uczestników oceny zdolności jak często następujące oświadczenia dotyczące ich w ubiegłym roku.

Gubernator Walker, proszę zawetować HB 156, aby utrzymać zdrowe Alaska młodzieży

Na początku tego miesiąca, ustawodawca uchwalił ustawę poważnie ograniczyć seksualnej edukacji zdrowotnej na Alasce, wysyłając do domu Billa 156 gubernator Bill Walker dalszych działań. Stwarza to regulator z jednym z najważniejszych testów polityki społecznej w jego pierwszej kadencji. Zawetowanie HB 156 pokaże, że Walker jest prawdziwą niezależność, która prowadziła w 2014 roku pozwolić jej stać się prawem byłoby wyrównać go z niektórymi z najbardziej ekstremalnych i podziały polityków w naszym kraju. Łączę uczniów, nauczycieli i rodziców w całej Alasce jak wzywamy gubernatora do zawetowania tej ustawy.

Studenci w całej Alasce polegać na kompleksowej, medycznie dokładne wykształcenia zdrowia seksualnego, aby dać im potrzebne informacje na temat bezpiecznego seksu i zdrowych relacji. HB 156 wiązałyby bezprecedensowe restrykcje na płeć ed, poza jakiegokolwiek innego przedmiotu akademickiego. Nie ma wątpliwości, że HB 156 jest zaprojektowany, aby utrudnić dostęp do prawdziwej edukacji zdrowia seksualnego.

Potrzeba edukacji seksualnej na Alasce jest jasne. Mamy prowadzić naród stóp Chlamydia i są w górnej częstości występowania rzeżączki. Jesteśmy znacznie powyżej średniej krajowej o nastoletnich ciąż. Stawki przemocy seksualnej i gwałtów są wśród narodu najgorsze.

Brąz sukces konsultant Światowej Odchudzanie

Obecnie prowadzi sesję 9.30 w klubie rugby na Greenbridge drogi, ale będzie teraz wkrótce rozpoczyna drugą grupę dwóch godzinach od 3 czerwca do zaspokojenia popytu.

Ona powiedziała: „Cieszę się, że otrzymał” Bronze „nagrodę w imieniu grupy Rano Greenbridge piątek i jeszcze bardziej podekscytowany możliwością otwarcia kolejnej sesji o 11.30 od trzeciego czerwca.

„Czuję się namiętnie o pomaganie ludziom, aby przekształcić swoje życie poprzez zmniejszenie masy ciała w taki sam sposób jak ja, kiedy straciłem dwóch kamiennych z Slimming World. Utrata masy ciała czuję się szczęśliwsza i zdrowsza i dał mi tyle większe zaufanie.

„Stałem się doradcą, bo chciałem podzielić się tym uczuciem i pomóc innym ludziom, aby osiągnąć taki sam sukces miałem ja. Widząc członków mojej grupy w piątek rano – matek, ojców, babcie i młodzi ludzie też – osiągają wagę docelową jest tak satysfakcjonujące i odbioru tej nagrody jest tylko wisienką na torcie.

„Ta nagroda należy do 80 + członków grupy piątek Rano Greenbridge użytkownika. Są ci, którzy czynią grupę sukcesu, że jest, za ich wspaniałe zaangażowanie, wspaniałą obsługą dają sobą co tydzień, i, oczywiście, ich imponujące straty wagi, a po Slimming World Żywności Optymalizacja jedzenia planu. „

Pracownicy zmianowi wykonywać gorzej testu poznawczego

Badanie przez Uniwersytet w Uppsali i Malmö University – zarówno w Szwecji – została opublikowana w czasopiśmie Neurobiologii Aging.

Odpowiadający autor Christian Benedict, profesor na wydziale neurologii Uniwersytetu w Uppsali, mówi:

„Nasze wyniki wskazują, że praca zmianowa jest związane z gorszą wydajność w teście, który jest często używany do ekranu dla zaburzeń poznawczych u ludzi.”

Naukowcy przeanalizowali dane na temat około 7000 mężczyzn i kobiet w wieku 45-75 lat, którzy biorą udział w dużym badaniu patrząc na czynniki, które wpływają na rozwój choroby u osób starszych w Szwecji.

Badano związek między własnym zgłaszane historii shift-pracy i wydajności na neuropsychologicznej testu o nazwie „test szlak czyni”, który jest powszechnie stosowany do oceny funkcji wykonawczych poznawczych – funkcja mózgu rdzenia, który jest znany spada wraz z wiekiem.

Wykonawczy funkcji poznawczych jest zbiorem umiejętności umysłowych, które pomaga nam dostać się na codziennym życiu i skutecznie reagować jak nasze zmiany środowiska. Na przykład, możemy używać go zgodnie z planem, powodem, a skupić się na zadaniu.

Dwa pobierana po sprzedaży pigułek zgłosiło co Chariho najwyższej

Dwóch 16-letnich uczniów Chariho Szkoła stoją różne opłaty po anonimowym napiwek z danego rodzica ujawniły zarówno brali udział w transakcji polegających na receptę tabletki kapsułki THC i Adderall.

Szkoła zasobów Officer Adam Andrukiewicz wziął dwóch studentów, zarówno mężczyźni, zatrzymani 13 maja Jeden student został oskarżony o posiadanie substancji kontrolowanej, a drugi stoi opłatę dystrybucji substancji kontrolowanej.

Nazwiska uczniów i ich poziomu jakości nie zostały zwolnione ze względu na ich status jako młodzieńczy przestępców.

Dochodzenie rozpoczęło po zatroskany rodzic zgłaszane Andrukiewicz, że uczniowie byli zaangażowani w sprzedaży i zakupie Adderall, według raportu policji. Nie było jasne, czy sprzedaż odbyła się na terenie szkoły.

Policja twierdzi, nastolatki przyznał swoje zaangażowanie po jednej z nich stwierdzono posiadanie pięciu tabletek Adderall i cztery tetrahydrokanabinolu lub THC, kapsułki. THC składnik czynny marihuany i ekstrahuje do utworzenia kapsułki, podczas Adderall jest pobudzającym często stosowane w leczeniu zaburzeń z deficytem uwagi.

Zarówno uczniowie przekazany pod opiekę rodziców, podała policja. Sprawa została skierowana do sądu rodzinnego, podała policja.

Magia związek grzyb może pomóc w leczeniu depresji

Psilocybina występuje naturalnie w niektórych gatunkach grzybów. Najbardziej znany ze swoich psychodelicznych efektów, ostatnie badania sugerują, że może pomóc osobom z uzależnieniem od alkoholu, end-of-life lęku i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD).

Najnowsze badania również w wątpliwość tezę, że substancje psychodeliczne mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Niektóre badania sugerują, że psychologiczne cierpienie i próby samobójcze mogą być niższy wśród dotychczasowych użytkowników psychodelików, w porównaniu z użytkownikami innych substancji.

Podobnie jak istniejące leki przeciwdepresyjne, psylocybina cele receptory serotoniny w mózgu. zdjęcia ludzi i zwierząt mózgu wskazują, że jego skutki mogą być podobne do tych z innych zabiegów.

Może to sprawić, że przydatne do leczenia depresji, która wpływa 6,7 procent Amerykanów w wieku 12 lat i powyżej.

Behawioralnej (CBT) oraz leki przeciwdepresyjne są wspólne zabiegi, ale 1 na 5 pacjentów nie reaguje na leczenie, a wiele nawrotów.

Niemowlęta i umierających Nie Leki

Dzień zaczął ze zwykłymi zagrożenia: chroniczne niedobory antybiotyków, roztworów dożylnych, a nawet żywności. Następnie zaciemnienie przetoczyła się nad miastem, zamykanie respiratory na oddziale położniczym.

Lekarze utrzymywane przy życiu przez niemowlęta chorego pompowania powietrza do płuc ręcznie przez kilka godzin. Do wieczora, cztery więcej noworodków zmarło.

„Śmierć dziecka jest naszym chlebem powszednim”, powiedział dr Osleidy Camejo, chirurg w stolicy kraju, Caracas, powołując się na przejazd przed zapadnięciem szpitalach Wenezueli.

Kryzys gospodarczy w tym kraju wybuchła w sytuacji zagrożenia zdrowia publicznego, twierdząc, że życie niezliczonych ilości Wenezuelczyków. Jest to tylko część większego odrywania się tutaj, że stało się tak poważne, że skłoniło prezydent Nicolas Maduro nałożyć stanu wyjątkowego i wzbudził obawy upadku rządu.

oddziałach szpitalnych stały tygli gdzie siły łzawienie Wenezuela siebie były zbieżne. Rękawice i mydło nie zniknął z niektórych szpitalach. Często leki nowotworowe występują tylko na czarnym rynku. Jest tak mały prąd, że rząd pracuje tylko dwa dni w tygodniu, aby zaoszczędzić energię, co pozostało.

Ryzyko zgonu zmniejszona dla kobiet, które często uczestniczą w nabożeństwach

Współautor badania Tyler J. VanderWeele, Ph.D., Harvard T.H Chan School of Public Health w Bostonie, MA, i jego koledzy odkryli, że kobiety, którzy uczestniczyli w nabożeństwach religijnych co najmniej raz w tygodniu wzrosła o jedną trzecią mniej narażone na śmierć z wszystkich przyczyn, chorób sercowo-naczyniowych (CVD) i raka w ciągu 16 lat następczych w górę.

W Stanach Zjednoczonych, podobnie jak w wielu innych częściach świata, praktyka religijna jest powszechna.

Według autorów, około 65 procent Amerykanów uważa religię za ważną częścią życia, 83 procent raport modląc się do Boga w ciągu ostatniego tygodnia, podczas gdy 43 procent raport po uczestniczyli usługę religijną w minionym tygodniu.

Ale jak praktyki religijne zdrowia skutków? To właśnie VanderWeele wraz ze współpracownikami postanowił zbadać, zwracając uwagę, że istnieje niewiele informacji w tym zakresie.

„Udział religijne i przekonania mogą wpływać na indywidualne zachowania, poznanie shift i emocji, promować współczucie, kształtować wspólnoty i życia publicznego, a może inaczej promować dobre samopoczucie, zdrowie i pełnię, ale religia może również wspierać poczucie winy, lęk, przemoc i nietolerancję „twierdzą autorzy.