Ryzyko cukrzycy „zaskakująco niższe” u starszych mężczyzn, którzy są nieszczęśliwie żonaty

Badania, prowadzone przez Hui Liu, profesor socjologii na Uniwersytecie Stanowym Michigan w East Lansing, opublikowano w czasopismach Gerontologii: Nauk Społecznych.

W 2012 roku było 29,1 milionów Amerykanów – 9,3 procent populacji – Życie z cukrzycą. Liczba ta obejmuje 8,1 mln nierozpoznana ludzi.

Jednak wśród starszych Amerykanów, występowania cukrzycy jest znacznie wyższa: 25,9 procent dorosłych w wieku 65 i więcej lat – 11,8 mln seniorów – Uważa się, że cierpi na tę chorobę.

W tym kontekście, celem badania było zbadanie związku między jakością i małżeńskiej zarówno ryzyko zachorowania na cukrzycę i jak dobrze jest zarządzana po rozwija się w późniejszym życiu.

W badaniu wykorzystano dane z dwóch pierwszych fal Narodowego życiu społecznym, zdrowie i starzenie Project (NSHAP).

Dane NSHAP – który obejmuje biomeasures i odpowiedzi ankietowych zebranych w wywiadach oraz w samodzielnych raportów – obejmuje wiele aspektów życia społecznego, zdrowia, starzenia i relacje w starszych, społeczności żyjących Amerykanów.

Zbiór danych, że prof Liu i jego współpracownicy analizowane pokryte wzięło 1228 żonatych mężczyzn i kobiet w wieku 57-85, którzy w czasie pierwszej fali badania (przeprowadzone w latach 2005-2006). W czasie drugiego badania fali (2010-2011), 389 uczestników cukrzycę.

Niech płacz dziecka dla lepszego snu, twierdzą naukowcy

Badanie sugeruje behawioralne techniki znanej jako „ukończył wyginięcia” – która polega pozwalając płacz dziecka, dopóki nie zaśniesz – może spowodować dłuższy czas snu dla dziecka i rodziców.

Współautor badania Michael Gradisar, Ph.D., profesor nadzwyczajny w Szkole Psychologii Uniwersytetu Flinders w Australii i koledzy niedawno opublikowali swoje odkrycia w czasopiśmie Pediatrics.

Wyniki badań mogą być zaskoczeniem dla rodziców, którzy mogą przyzwyczaili się do przebudzeniu ze snu w odpowiedzi na uporczywe krzyki ich dziecka.

„To naturalne dla rodziców, aby martwić się o swoje dzieci płaczą przed snem”, mówi Gradisar.

„Chociaż jest to dobrze udokumentowane, że brak snu może powodować niepokój rodziny, w tym matczynej depresji, mamy nadzieję, że te wyniki będą dodać kolejny element do tego, jak rodzice zobaczyć swoje odpowiedzi oraz sposób ich zarządzania własnymi oraz zachowanie snu swoje dzieci.”

Jak nastrój i stres zmniejszają żywotność

Zespół z Indiana University School of Medicine i The Scripps Research Institute, CA, przeprowadził wieloaspektowy projekt śledczego podstawę genetyczną przedwczesnego starzenia się w odpowiedzi na stres i choroby psychiatrycznej.

Korzystanie ludzkich uczestników i Caenorhabditis elegans, jedno z najczęściej badanych robaków planecie Ziemi, naukowcy zagłębił się tego trudnego do pytania.

Udało im się zidentyfikować tratwę genów, które wydają się kontrolować wpływ nastroju i stresu odpowiedzi na trwałość organizmu.

Po analizie genów dalej, dr Niculescu i jego zespół odkryli, że geny te zmieniły swoje stopy wypowiedzi z wiekiem. Badając geny osób, które doświadczyły znacznych zaburzeń nastroju stres lub – na przykład ludzie, którzy popełnili samobójstwo – zauważyli zmiany w ekspresji tych genów.

Zmiany te są takiego typu, który zwykle jest związane z krótszych długości życia i przedwczesne starzenie.

Wcześniejsze badania, przeprowadzone przez jednego z współtwórców obecnym badaniu, Michael Petrascheck, Ph.D., stwierdzono, że gdy C. elegans był narażony na mianseryna – lek przeciwdepresyjny – zwierzęta żyły dłużej. Ten działał jako punkt wyjścia dla niniejszego projektu.

Jaka jest najlepsza dieta do siebie pasują i zdrowe?

Jestem gorącym zwolennikiem posiadające umiarkowany plan diety. Polecam ludziom mieć zrównoważone podejście do życia.

Sprawozdanie z forum otyłości w Wielkiej Brytanii, która kosztowała można jeść tłuszczu nie opiera się na rzeczywistości i myślę, że to jest mylące. Jednym z głównych problemów z ludźmi, którzy są na wadze jest brak czasu uczęszczać na siłownię.

Nie każdy z nas ma pięć dni w pracy; niektórzy ludzie są bardziej ruchliwe niż reszta, a niektóre nie lubią chodzić na siłownię.

Jest to trudne do zrozumienia ćwiczenia codziennie i nie wiele można zrobić.

W tych okolicznościach ważne jest, że masz odpowiednią dietę, która może spełnić Twoje potrzeby organizmu, a które jednocześnie utrzymuje zmieścić.

Mamy plany diet zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy nie robią dużo ćwiczeń.

Nasze receptury są zalecane w utrzymaniu otyłości nisko. Ilość kalorii jest bardzo ważne dla kondycji i utrzymywanie tłuszczu w kontroli.

Istnieją bardzo dobre jedzenie kalorie aplikacje dostępne w Internecie, które mogą dać dokładne zużycie kalorii na codzień. Każdy ma inne potrzeby kaloryczne w zależności od ich stylu życia.

Dlaczego BBC spada 11.000 recepty

BBC jest spadek 11.000 receptur z działu spożywczego swojej stronie internetowej w dążeniu, aby zaoszczędzić pieniądze, co skłoniło petycję, która potępia posunięcie jako „szaleństwo”.

Źródło powiedział The Guardian, że przepisy będą „odpadają obliczu internecie” po ich „mothballed”. O ile przepisy nie zostaną zdjęte, ich strony nie zostaną utrzymane i będą one coraz trudniejsze do znalezienia.

Decyzja została podjęta po BBC kazano oszczędności £ 15m od jego ramienia internetowego, oprócz £ 550m roczne oszczędności gdzie indziej, w 2021-2022. £ 15m ma pochodzić z redukcji zawartości magazynu stylu oraz wiadomości lokalne.

Przepisy zawarte na skrzydłach komercyjnych nadawców, takich jak BBC dobrym miejscu jedzenie, nie będzie to miało wpływu – i BBC wciąż dostarczy recepty z programów telewizyjnych na okres do 30 dni po przekazaniu.

Petycja została utworzona Change.org gdy spekulacje wzrosła w ubiegłym miesiącu, że recepty mogą zostać usunięte – i to już zebrali 12.000 podpisów.

Drony do realizacji dostaw krwi w Ruandzie

We wspólnej współpracy pomiędzy Ministerstwem Rwandy Zdrowia, Gavi (szczepionka Alliance) i Zipline – autonomicznej spółki robotyki z siedzibą w San Francisco, Kalifornia – nowa krajowa sieć dostawy drona wynika z uruchomienia tego lata, dostarczając zapasy krwi w celu zdalnego i trudno dostępu regiony w całej Rwandzie.

Projekt będzie również przetestować przydatność samolotów bezzałogowych na dostawę szerszej gamy produktów medycznych i szczepionek.

Projekt został poparty przez globalnych dostaw i logistyki olbrzymich UPS poprzez jej „Globalne obywatelstwo” ramienia, Fundacji UPS. Będzie on początkowo obejmować Zipline ustanowienia małą piastę wypuszczającą dla floty 15 samolotów bezzałogowych autonomicznych.

Gdy pacjent potrzebuje transfuzji krwi, antybiotyków lub szczepionek, lekarz, pielęgniarka lub ośrodek zdrowia Technik wyśle ​​wiadomość tekstową ZipLine i Drone będzie zrzut potrzebnych dostaw w ciągu 30 minut.

Drone wyśle ​​wiadomość do ośrodka zdrowia, gdy znajduje się 2 minuty, a także opakowania, wyposażonego ze spadochronem, spadnie powoli na ziemię. Samolot by następnie powrócić do piasty startu.

Lekarze bardziej „pigułkę Milla ‚ścigane Wśród opioidów epidemii

Prawie każdy na widowni zna kogoś dotkniętych uzależnieniem od opioidów. Niektórzy uczniowie byli w rodzinie zastępczej, ponieważ ich rodzice zmarł z powodu przedawkowania.

Syn Rovero za Joey, zmarł po zmieszaniu alkoholu, Xanax i oksykodonu. Kupił pigułki po przejechaniu 360 mil z braćmi braterstwa z Arizona State University, gdzie był semestr od ukończenia studiów w 2009 roku.

Dr Hsiu-Ying „Lisa” Tseng sprzedał mu pigułki z jej biura w centrum handlowym w Los Angeles. W lutym Tseng został skazany na 30 lat do dożywocia dla przedawkowania śmierci trzech pacjentów, w tym Joey Rovero.

„Doszliśmy skrajny poziom zamknięcia. Czujemy się bardzo błogosławiony „Rovero powiedział HEALTHLINE. „Rozmawiam z rodzicami z całego kraju, którzy nigdy się kroplę zamknięcia.”

Handlarze narkotyków często były cele postępowania karnego, ale teraz, że lekarze rutynowo podawać silne i uzależniające leki na receptę bez uzasadnienia medycznego stoją długie wyroki więzienia.

John Niedermann, Los Angeles County zastępca prokuratora okręgowego, a prokurator w przypadku Tseng, mówi, że wygląda na „świętej chwili krowy” badając wzory recepty.

Cukrzyca typu 1 może być wywołane przez bakterie

Współautor badania dr David Cole, School of Medicine w Cardiff, i współpracownicy ujawniają w jaki sposób bakterie aktywować „komórki zabójcy T” – białych krwinek, które atakują zdrowe komórki zamiast chronić je – zniszczyć komórki produkujące insulinę, powodując rodzaj cukrzyca 1.

Naukowcy niedawno opublikowali swoje odkrycia w Journal of Clinical Investigation.

Typ 1 cukrzycy rachunków za około 5 procent wszystkich przypadków cukrzycy. Wcześniej znany jako „cukrzyca młodzieńcza”, warunek jest najczęściej diagnozowane u dzieci i młodych dorosłych.

Cukrzyca typu 1 pojawia się, gdy organizm nie jest w stanie produkować insuliny – hormonu odpowiedzialnego za regulację poziomu glukozy we krwi.

wysokie spożycie ziemniaków związane z wysokim ciśnieniem krwi

Dzięki hardy charakter ziemniaka, tym bulwy kalorii pakowane stała się niezwykle tani i przydatny produkt globalny.

Ziemniaki są uprawiane w 125 krajach i wszystkich 50 stanach USA. Istnieją różne odmiany 4000, a globalna upraw przekracza 300 milionów ton.

Istnieją pewne korzyści odżywcze do ziemniaków, ale, jak ostatnie badania wydają się wskazywać, TANSTAAFL.

Amerykańskie rządowe programy żywnościowe początkowo ograniczone warzyw bogatych w skrobię, takich jak ziemniaki, do jednego kubka w tygodniu, ale w ostatnich latach, ziemniak powrócił do USA rządowych programów zdrowych posiłków.

Uzasadnieniem włączenia ich polega na ich wysoką zawartość potasu, co jest związane z niższym ciśnieniu krwi.

Pomimo dobrze udokumentowanego wpływu na ciśnienie krwi potasu, efekty długoterminowe kartofla ciężki diety na ciśnienie krwi nie została wcześniej studiował.

Nastolatków w szpitalu po otrzymaniu niewłaściwego leku w Lincoln Hills

Więzień z młodzieżą więzienia Wisconsin został przetransportowany do szpitala w zeszłym tygodniu po pracownik dał mu lek psychotropowe przeznaczony do jego współlokatora, znakowanie co najmniej po raz trzeci w ciągu pięciu tygodni niewłaściwy lek został podany do kogoś pobytu w Lincoln Hills Szkoły chłopców.

Najnowszy incydent dwa dni po Milwaukee Journal Sentinel opublikował historię o 15-letniego chłopca, który został dany niewłaściwego leku dwa razy w ciągu dwóch tygodni. Lek ten chłopiec został błędnie podany do drugiej młodości, zgodnie z rodziny.

Rzecznik Departamentu Stanu Korekty powiedział prawa prywatności medycznych zakazały mu Omawiając sytuację, więc administracja gubernator Scott Walker nie może stanowić wyjaśnienie, w jaki sposób sytuacja może wystąpić już po podobne błędy zostały nagłośnione. Ale wkrótce po ostatnim incydencie, Departament Więziennictwa nałożył nową politykę na dystrybucji leków – choć w większości przypadków nadal pozostawia że odpowiedzialność w ręce strażników, a nie pielęgniarki.

Problemy z dystrybucją leków w więzieniu dla nieletnich przyjść na szczycie federalnego śledztwa kryminalnego poszukuje w sprawie zarzutów dotyczących wykorzystywania dzieci, więzień zaniedbania, nadmiernego użycia gazu pieprzowego, niszczenie dokumentów i innych przestępstw.

W uzupełnieniu do śledztwa, władze federalne są oceny, czy doszło do naruszenia wzór cywilnych praw w Lincoln Hills i miedź jeziora szkoła dla dziewcząt, które podzielają kampus 30 mil na północ od Wausau.