Poręczny, urządzenie trikorder-jak podnosi monitorowanie odnowy biologicznej i fitness

Urządzenie – nazywany „Chem-Phys plaster” – środki poziomach w czasie rzeczywistym mleczanu, biochemiczny, który służy jako wskaźnik aktywności fizycznej, a także aktywności elektrycznej serca.

Mówiąc prościej, nowa technologia monitoruje kondycji danej osoby i funkcji serca w tym samym czasie, a to pierwsze urządzenie, które można zrobić.

„Jednym z nadrzędnych celów naszych badań jest zbudowanie noszenia trikorder podobnego urządzenia, które można zmierzyć jednocześnie cały zestaw środków chemicznych, fizycznych i sygnałów elektrofizjologicznych nieprzerwanie przez cały dzień,” mówi lider wspólnie projekt Patrick Mercier, Szkoły Jacobs Inżynierii na University of California, San Diego.

„Badanie to stanowi ważny pierwszy krok, aby pokazać to może być możliwe.”

Mercier i współpracownicy ujawniają w jaki sposób urządzenie zostało stworzone i jak to działa w badaniu opublikowanym w Nature Communications.

Zdaniem zespołu, większość noszenia trackerów sprawności obecnie na rynku mają tylko możliwość pomiaru sygnału jednego ciała w czasie, takie jak liczba kroków podjętych lub tętna.

Co więcej, praktycznie żadne z nich nie są w stanie mierzyć sygnały chemiczne, takie jak mleczan.

Mercier wraz ze współpracownikami postanowił zająć się tą lukę w tej dziedzinie, tworząc poręczny czujnik, który może jednocześnie mierzyć sygnały ciała elektrycznych i biochemicznych.

Porcje sterowany gotowe posiłki może zachęcić większą utratę wagi

Opublikowane w czasopiśmie otyłości, badanie pokazuje, że dorośli, którzy jedli paczkowane, dwa porcji sterowane posiłków dziennie przez 3 miesiące stracił na wadze więcej niż tych, którzy wybiera własne posiłki.

Ponadto dorośli, którzy jedli paczkowane posiłki wypadła także lepiej, jeżeli chodzi o poziom cholesterolu i innych czynników ryzyka sercowo-naczyniowego złym zdrowiem.

Otyłość jest poważnym problemem zdrowotnym w Stanach Zjednoczonych dotyka więcej niż jednej trzeciej dorosłych i podnosząc ryzyko wystąpienia udaru mózgu, cukrzycę typu 2, choroby serca i niektórych rodzajów raka.

Brak równowagi energetycznej jest głównym powodem otyłości; gdy spożycie kalorii z pożywienia i napojów jest większa niż ilość kalorii wykorzystywanych poprzez aktywność fizyczną, trawienia, oddychania i innych funkcji organizmu, w czasie, może to prowadzić do nadwagi.

Przejadanie się jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do równowagi energetycznej oraz zmniejszenie wielkości porcji jest uważany za skuteczny sposób, aby schudnąć i walki z otyłością.

Teraz, kierujący badaniami dr Cheryl Rock z University of California, San Diego School of Medicine, a jej zespół sugerują, ta część kontrolowanych gotowe posiłki mogą być skuteczną strategią odchudzania.

Amerykanie angażują się w kilka zachowań zdrowotnych, które zapobiegają chorobie przewlekłej

Jest to odkrycie nowego badania przeprowadzonego przez Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC), niedawno opublikowane w czasopiśmie Zapobieganie przewlekłej choroby: Public Health Research, praktyka i polityka.

Według CDC, – przewlekłych chorób, takich jak udar mózgu, raka, cukrzycy typu 2 i choroby serca, – należą do najbardziej rozpowszechnionych i kosztownych problemów zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych.

Około połowa wszystkich dorosłych w Stanach Zjednoczonych – około 117 mln ludzi – miał co najmniej jeden chronicznego stanu zdrowia w 2012 roku, a 1 na 4 osoby dorosłe miały dwa lub więcej.

Co więcej, w 2010 roku ponad 83 procent wydatków na opiekę zdrowotną w Stanach Zjednoczonych było dla osób z co najmniej jednego przewlekłego stanu zdrowia, z chorobą serca i udaru mózgu kosztują $ +315,4 mld sam.

Jednakże, istnieje wiele zachowań związanych ze zdrowiem, że może obniżyć ryzyko wystąpienia takich chorób. Dr Yong Lu, Wydziału Zdrowia Ludności w CDC, wraz ze współpracownikami postanowił zbadać odsetek Amerykanów, że się do nich stosować.

Zespół przeanalizował dane z Behavioral Risk Factor Surveillance System 2013 (BRFSS) – system ankiet telefonicznych, które zbiera informacje dotyczące zdrowia mieszkańców we wszystkich stanach USA.

Dane zawarte prawie 400.000 osób dorosłych w wieku 21 lat i starszych, a zespół spojrzał na jaką część tych osób przyklejonymi do pięciu znanych zachowań zdrowotnych w celu zmniejszenia ryzyka zgonu z przewlekłą chorobą.

FDA mówi bary rodzaju może utrzymać „zdrowe” na etykiecie

Nie migdały, według dzisiejszych zasad regulacyjnych. To może się zmienić, jak Food and Drug Administration rozpoczyna przegląd 1990 oficjalnej definicji „zdrowy” pod naciskiem firm spożywczych i prawodawców.

Regulator planuje zwrócić się do opinii publicznej, jak również ekspertów żywności dla komentarzu jaka powinna być nowoczesna definicja zdrowe, wyruszając proces, który może trwać lata. Ale decyzja przedefiniować pojęcie jest bardzo ważnym krokiem w wysiłku FDA dogonić zmieniając poglądy na temat nawyków zdrowotnych i żywieniowych.

FDA powiedział w oświadczeniu dla The Wall Street Journal, że w świetle zmieniających się badania odżywianie i inne przyszłe zasady etykietowania żywności, „Wierzymy, że teraz jest idealny moment, by ponownie ocenić regulacje dotyczące roszczeń zawartości składników odżywczych, na ogół, w tym pojęcia” zdrowy. ‚ ”

Agencja odnotowała również petycję złożoną przez Kind LLC. Ekspres barów owocowo-orzechowych rozpoczął kampanię na rzecz zmiany po klapsa z listu ostrzegawczego przez agencję w ubiegłym roku za pomocą terminu „zdrowego” na opakowaniu. FDA nakazał usunąć słowo „zdrowy” od czterech etykietach swoich produktów, ponieważ zawartość nasyconych tłuszczu produktów ‚przekracza norm regulacyjnych dla tego terminu. Agencja unieważnione, że popyt w zeszłym miesiącu, choć Kind zrobił dokonać innych poprawek do swoich etykiet na podstawie listu ostrzegawczego FDA.

Mama pomaga córka, 11, pozostać zdrowym z planem Slimming World po spadku od rozmiaru 26 do rozmiaru 12 trymowania

Jej waga wkradł się po latach komfort jedzenia, podczas gdy uczucie depresji.

„Nigdy nie byłem do grupy Slimming World wcześniej”, wyjaśnia Julie. „Starałem się schudnąć, ale stracił kilka kamieni i umieścić go z powrotem.”

„Ja zajechałem mój największy kiedy dołączył”, dodaje. „Wiedziałem, że nie może to zrobić na własną rękę, a ja potrzebowałem tej struktury. Wybrałem Slimming World, jak przyjaciel stracił kilka kamieni na nim. ”

„Kiedy ja dostałem moją okrągłą głowę, jak to działa, znalazłem to łatwe do naśladowania”, mówi Julie.

„Możesz mieć wszystko, czego zazwyczaj jedzą – po prostu trzeba zrobić to po swojemu.”

Wkrótce Julie cieszył spaghetti bolognese, curry, pieczone obiady, śniadania na ciepło i żetony Slimming World.

„Im więcej robisz, tym bardziej po prostu przyzwyczaić. A można jeszcze traktuje o swoich żądań SYN „, dodaje.

„Zachęty ze Tania, świadectw i oklaski nie pobudzić mnie też.”

Julie rozpoczęła również robić więcej ćwiczeń, a teraz idzie dużo, idzie na siłownię i idzie pływanie. „Jestem zawsze w ruchu teraz”, wyjaśnia.

Could baseny, wanny z hydromasażem zwiększa ryzyko mutacji genów?

Badanie pokazuje, że środki dezynfekujące dodawane do wody z basenów i jacuzzi zwolnić ubocznych, gdy reaguje z potu użytkowników, moczu i innych związków, i że mają one potencjał, aby spowodować uszkodzenie DNA.

Co więcej, zespół odkrył, że im więcej baseny i jacuzzi są używane, tym silniejsze działanie produktów ubocznych.

Współautor badania Susan D. Richardson, Wydziału Chemii i Biochemii na Uniwersytecie Południowej Karoliny, a koledzy publikuje swoje odkrycia w czasopiśmie Environmental Science & Technology.

Powszechnie uznaje się, że chlor i inne substancje stosowane do dezynfekcji basenów i jacuzzi reagują z materią organiczną – w tym mocz i pot z ludźmi – stworzenie produktów ubocznych dezynfekcji (DBPs).

„Mimo, że leczenie nie jest ważne do inaktywacji patogenów szkodliwe, niepożądane skutki zdrowotne związane z ekspozycją na DBPs, takich jak astma i raka pęcherza moczowego, odnotowano w ludzkich badaniach epidemiologicznych”, twierdzą autorzy.

Oni jednak pamiętać, że nie było żadnych badań dotyczących mutagenności takich produktów ubocznych – to znaczy, jak te produkty uboczne są zdolne do zmieniania DNA organizmu oraz zwiększa ryzyko mutacji genetycznych.

Amerykanie są zajmuje zbyt wiele tabletek?

Amerykanie brać pigułki na wszystko, w tym zwiększenie energii, utrata masy ciała, bóle i dolegliwości. Mniej więcej 59 procent Amerykanów, lub 3 w 5, biorą recepty jakiegoś rodzaju. Szacuje się również, że około 15 procent ludności pobiera codziennie więcej niż pięć recept. Kategorie z największą ilością recept obejmują ciśnienie krwi, leki antydepresyjne, cholesterol leki opioidowe środki przeciwbólowe i.

Self-medicating stała się poważnym problemem w Stanach Zjednoczonych. Więcej Amerykanów mieszania pigułki, zwiększanie dawki i ignorując dawek podanych na butelkach receptę. W niektórych przypadkach, mieszając wiele leków przeciwbólowych jednocześnie jest problemem. Gdy jedna tabletka nie działa dla pacjenta, mogą zdecydować się na podjęcie dodatkowych leków, w tym ponad-the-counter opcji, w celu osiągnięcia pożądanego efektu lub być bezbolesne krótko.

W niektórych przypadkach, Amerykanów przy trzech lub większej liczby recept jednej dolegliwości. Od jednego schorzenia, takie jak na przykład zapalenie stawów, mogą powodować wiele objawów, leczenie może być stosowane w leczeniu każdego objawu indywidualnie.

Utrzymanie dopasowanie może pomóc w zapobieganiu raka

Międzynarodowy zespół naukowców – w tym badaczy z National Cancer Institute (NCI) w Bethesda, MD, i American Cancer Society w Atlancie, GA – raportuje wyniki w czasopiśmie JAMA Internal Medicine.

Z analizy wynika, że ​​ryzyko zachorowania na siedem rodzajów raka wynosiła co najmniej 20 procent niższe o 10 procent najbardziej aktywnych uczestników, w porównaniu z 10 proc najmniej czynnej.

Badacze potwierdzono już znany związek między wyższymi poziomami ćwiczeń, zmniejszając równocześnie ryzyko raka okrężnicy, raka sutka, i raka błony śluzowej macicy i dodano 10 innych nowotworów do listy.

Największe zmniejszenie obserwowano w ryzyka dla gruczolakoraka przełyku, raka wątroby, raka wpustu żołądka (część brzucha), raka nerki i białaczki szpikowej.

Mniejsze – lecz wciąż znaczące – zmniejszenie obserwowano w szpiczaka, raka głowy i szyi, odbyt i pęcherza moczowego.

Naukowcy odkryli również, że w większości przypadków, związki między ćwiczeń i raka były podobne w normalnych, jak i osób z nadwagą oraz u palaczy i osób, które nigdy nie paliły.

Jednakże, chociaż zmniejsza się ryzyko stwierdzono w przypadku raka płuc, to wydaje się być tylko istotne dla aktualnych i poprzednich palaczy (w przeciwieństwie do nigdy nie paliły tytoniu). Naukowcy twierdzą, że przyczyny tego są nadal badane.

Prawie jedna trzecia kobiet w medycynie akademickiej doświadczenie molestowania seksualnego

„Szerszy literatura na temat molestowania w miejscu pracy sugerują, że takie doświadczenia są częstsze, gdy istnieje znaczna dysproporcja kobiet i mężczyzn w miejscu pracy”, powiedział dr Reshma Jagsi Zakładu Radioterapii Onkologicznej Uniwersytetu Michigan.

„Naprawdę myślałem, że molestowanie byłby znacznie rzadziej doświadczają kobiety w badanej próbie, który poszedł do szkoły medycznej, gdy odsetek kobiet wśród studentów medycyny przekroczyła 40 procent,” powiedziała Reuters Health email.

Naukowcy wysłane ankiety do wszystkich 1,719 nowych odbiorców dotacji K08 i K23 z Narodowego Instytutu Zdrowia w roku 2006 do 2009. Te nagrody career-rozwojowe zapewniają wsparcie dla młodszych badaczy koncentruje się na biomedycznych i zorientowanych na pacjenta tematów.

Nieco ponad 1000 odbiorców badania odpowiedzieli. Średnio byli 43 lat, 46 procent stanowiły kobiety, a 71 procent było białe.

Wśród kobiet, 70 procent mówi, że był postrzegany stronniczość płci w miejscu pracy, a 66 procent nie doświadczył tego osobiście, w tym pozostają poza możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o płeć. Że w porównaniu do 22 procent mężczyzn, którzy byli świadomi uprzedzeń płci w miejscu pracy, a 10 procent, którzy go doświadczyli.

Sen REM niezbędne dla prawidłowego tworzenia pamięci

Przez dziesięciolecia naukowcy poznali Rapid Eye Movement (REM) – faza cyklu snu, gdy występują marzenia – jest związane z przestrzennym i emocjonalnego konsolidacji pamięci, ale napotkasz problemy stara się to udowodnić.

Teraz, badania na myszach z Uniwersytetu McGill w Montrealu, w Kanadzie i Uniwersytetu w Bernie w Szwajcarii – opublikowane w czasopiśmie Science – dostarcza dowodów, że sen REM odgrywa tę rolę.

Sylvain Williams, profesor psychiatrii na McGill i wspólnego starszy autor badania, wyjaśnia, że ​​podczas gdy oni już wiedzieli sklepach mózgu nowe informacje w różnych rodzajach pamięci – przestrzennych lub emocjonalnych – przed konsolidacji, to nie było jasne, dopóki tego badania jak poszło o tym. I dodaje:

„Udało nam się udowodnić, po raz pierwszy, że sen REM jest rzeczywiście kluczowe znaczenie dla prawidłowego tworzenia pamięci przestrzennej u myszy.”

W ich badaniu, on i jego współpracownicy wykorzystali inne podejście do tych prób przez setki wcześniejszych badań, które starały się odizolować aktywność mózgu podczas snu REM.