Republika Herbata organiczna kurkuma imbir zielonej herbaty przypomniał na zagrożenie salmonellą

pijących herbatę, zwróć uwagę: jeśli masz organiczna kurkuma imbir zielonej herbaty z Republiki herbaty siedzi na półce, przyjrzeć się etykiecie. Spółka dobrowolnie wycofuje go, ponieważ partia jego składnik organiczny imbir może być zanieczyszczona bakteriami salmonelli.

Zakażenia Salmonella może powodować biegunkę, wymioty, bóle brzucha i gorączkę i może być potencjalnie śmiertelna u małych dzieci, u osób starszych, są kruche lub mają podstawowych warunków zdrowotnych, które osłabiają ich układ odpornościowy. Obecnie nie ma doniesień, że ktoś zachorował po wypiciu herbaty.

„Nie ma absolutnie żadnych dowodów, że nasza herbata została zanieczyszczona. Bierzemy ten środek zapobiegawczy, ostrożne, ponieważ chcemy, aby nasi obywatele czują się komfortowo podczas picia naszych herbat i ziół premium,” Todd B. Rubin, minister rozwoju w Republice herbaty, powiedział w zapowiedzi zamieszczonych przez US Food and Drug Administration. „To dobrowolne odzyskanie jest pierwszym w naszej historii prawie ćwierć wieku.”

Spółka została powiadomiona przez jednego z jej dostawców o możliwości zanieczyszczenia. Organiczna dostawca imbir działał po innej firmie pracują z zaalarmował ich ewentualnego skażenia salmonellą, zgodnie z zapowiedzią wycofania. Republika Tea przeprowadził własne dochodzenie w sprawie imbiru i nie znalazła żadnej salmonelli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *