Post-naśladowanie diety pokazuje obietnicę wobec SM

Badania, prowadzone przez University of Southern California (USC) w Los Angeles, został opublikowany w czasopiśmie Cell Reports.

Starszy badacz i profesor Valter Longo, który kieruje Instytutem Longevity w USC Davis School of Gerontologii, mówi znaleźli diety czczo-naśladowanie (FMD) wyzwala proces śmierci komórkowej i-life, który pojawia się krytycznie do naprawy ciała. On tłumaczy:

„W czczo naśladującymi diety, kortyzon jest wytwarzany i który inicjuje zabijania komórek autoimmunizacyjnych. Proces ten prowadzi również do wytworzenia nowych zdrowych komórek.”

Stwardnienie rozsiane (MS) jest chorobą autoimmunologiczną, w której układ odpornościowy niszczy stopniowo przez barierę krew-mózg i atakuje otoczkę mielinową, białek i tłuszczów, które izoluje włókien nerwowych w mózgu i rdzeniu kręgowym.

Ponieważ choroba nieprzewidywalne postępuje, atak na osłonki mielinowej ostatecznie powoduje sygnałów elektrycznych przenoszonych przez nerwy wyciekać. Daje to podstawę do objawów, które się coraz gorzej, począwszy od łagodnego drętwienie rąk i nóg do paraliżu i ślepoty.

MS uważa się, że wpływa około 2,3 miliona osób na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, szacunki wskazują, około 350 tysięcy Amerykanów MS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *