Porcje sterowany gotowe posiłki może zachęcić większą utratę wagi

Opublikowane w czasopiśmie otyłości, badanie pokazuje, że dorośli, którzy jedli paczkowane, dwa porcji sterowane posiłków dziennie przez 3 miesiące stracił na wadze więcej niż tych, którzy wybiera własne posiłki.

Ponadto dorośli, którzy jedli paczkowane posiłki wypadła także lepiej, jeżeli chodzi o poziom cholesterolu i innych czynników ryzyka sercowo-naczyniowego złym zdrowiem.

Otyłość jest poważnym problemem zdrowotnym w Stanach Zjednoczonych dotyka więcej niż jednej trzeciej dorosłych i podnosząc ryzyko wystąpienia udaru mózgu, cukrzycę typu 2, choroby serca i niektórych rodzajów raka.

Brak równowagi energetycznej jest głównym powodem otyłości; gdy spożycie kalorii z pożywienia i napojów jest większa niż ilość kalorii wykorzystywanych poprzez aktywność fizyczną, trawienia, oddychania i innych funkcji organizmu, w czasie, może to prowadzić do nadwagi.

Przejadanie się jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do równowagi energetycznej oraz zmniejszenie wielkości porcji jest uważany za skuteczny sposób, aby schudnąć i walki z otyłością.

Teraz, kierujący badaniami dr Cheryl Rock z University of California, San Diego School of Medicine, a jej zespół sugerują, ta część kontrolowanych gotowe posiłki mogą być skuteczną strategią odchudzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *