Policja Newport Beach Trzymaj lek na receptę odebrania zużytego sprzętu

W sobotę, 30 kwietnia od 10 rano do 2 po południu, Departament Newport Beach Policja i Drug Enforcement Administration (DEA) da publicznemu 11. okazję w sześciu roku, aby zapobiec nadużyciom i kradzieżom pigułki przez pozbawienie ich domy potencjalnie niebezpieczny upłynął , nieużywane i niepotrzebne leki na receptę. Przynieś leki do utylizacji do oazy Senior Center przy 800 Narcissus Avenue, Newport Beach. (DEA nie może przyjmować płyny, igły, lub ostrym, tylko tabletki i plastry będą przyjmowane). Usługa jest bezpłatna i anonimowa; brak pytań.

We wrześniu ubiegłego roku, Amerykanie zagrał 350 ton (ponad 702 tysięcy funtów) leków na receptę na ponad 5000 stron prowadzonych przez DEA i jej tysiące państwowych i lokalnych partnerów ścigania. W swoich poprzednich dziesięciu Take Back wydarzeń, DEA i jej partnerzy wzięło ponad 2750 ton (ponad 5,5 mln funtów) pastylki.

Inicjatywa ta porusza ważny bezpieczeństwa publicznego i zdrowia publicznego problemem. Leki, które pokutują w szafach domu są bardzo wrażliwe na zmiany kierunku, nadużyciem i nadużyć. Stawki receptę narkomanii w USA jest alarmująco wysoka, podobnie jak liczba przypadkowych zatruć i przedawkowania powodu tych leków. Badania pokazują, że większość wykorzystywanych leków na receptę są otrzymywane od rodziny i przyjaciół, w tym z domowej apteczce. Ponadto, Amerykanie są już poinformowani, że ich zwyczajowe metody utylizacji niewykorzystanych leków-spłukiwania je w toalecie lub wyrzucanie ich do śmieci, zarówno stanowią potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *