NJSIAA zaleca protokoły do zwalczania receptę narkomanii

Zalecane protokoły obejmują, ale nie są ograniczone do, zachęcanie lekarzy do zachować szczególną ostrożność przy przepisywaniu leków opioidowych do studentów-sportowców, i zachęcanie lekarzy do poszukiwania wszelkich starań, aby wykorzystać non-narkotyczne leki. Przy przepisywaniu opioidów jest to absolutnie konieczne, Komitet Doradczy medyczna mówi, należy podjąć wszelkie starania w celu zapewnienia bezpiecznego podawania tych leków, które obejmuje kształcących studentów-sportowców i ich rodziców / opiekunów o potencjale narkotyku do nałogu przez uzależnienia fizycznego i psychicznego. Protokoły lekarze zalecają leczenie Student-sportowców powiadomić pielęgniarkę szkolną i / lub trener lekkoatletyczny, gdy opioidy zostały przepisane.

Długoletni East Brunswick Szkoła sportowiec trener Phil Hossler, który nigdy nie podawać nawet aspiryny w jego ponad czterech dekad, powiedział popiera decyzję NJSIAA w przyjęcie aktywnego środka.

„Cieszę się NJSIAA i nikogo, kto wciąga głowę z piasku i rozgląda się,” powiedział. „Ich postawa jest naprawdę home run w tym sensie, że zaczyna się od lekarzy, a kończy się na rodziców. Nie sądzę, że to bezpieczne, aby zwrócić się do młodzieży, aby pilnować sami.”

Hossler przyznał, że nie wie występowania lekarzy przepisywania opioidów, a nie bezpośrednio widać efekty sportowców studentów wykorzystania.

„Czy widziałem go? Nie. Czy go tam? Jestem pewien,” powiedział. „To było otwarcie oczu dla mnie czytanie (Notatki NJSIAA za). Oni świeciło światło o większej kwestii społecznych.”

„Polecając tę ​​listę konkretnych protokołów, Komitet Doradczy Medyczny NJSIAA jest zintensyfikowanie trwającą walkę receptę narkomanii,” stan senator Richard Codey powiedział. „Przy tak wielu naszych młodych ludzi teraz zagrożone, dlatego niezwykle ważne jest, że grupy z niezbędnymi przyłączami i zasobów mocno naciskać w celu identyfikacji rozwiązań.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *