Niemowlęta i umierających Nie Leki

Dzień zaczął ze zwykłymi zagrożenia: chroniczne niedobory antybiotyków, roztworów dożylnych, a nawet żywności. Następnie zaciemnienie przetoczyła się nad miastem, zamykanie respiratory na oddziale położniczym.

Lekarze utrzymywane przy życiu przez niemowlęta chorego pompowania powietrza do płuc ręcznie przez kilka godzin. Do wieczora, cztery więcej noworodków zmarło.

„Śmierć dziecka jest naszym chlebem powszednim”, powiedział dr Osleidy Camejo, chirurg w stolicy kraju, Caracas, powołując się na przejazd przed zapadnięciem szpitalach Wenezueli.

Kryzys gospodarczy w tym kraju wybuchła w sytuacji zagrożenia zdrowia publicznego, twierdząc, że życie niezliczonych ilości Wenezuelczyków. Jest to tylko część większego odrywania się tutaj, że stało się tak poważne, że skłoniło prezydent Nicolas Maduro nałożyć stanu wyjątkowego i wzbudził obawy upadku rządu.

oddziałach szpitalnych stały tygli gdzie siły łzawienie Wenezuela siebie były zbieżne. Rękawice i mydło nie zniknął z niektórych szpitalach. Często leki nowotworowe występują tylko na czarnym rynku. Jest tak mały prąd, że rząd pracuje tylko dwa dni w tygodniu, aby zaoszczędzić energię, co pozostało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *