Medycyna prewencyjna: Waga: Zysk, strata, zysk i spekulantów

Niedawny artykuł funkcja w New York Times kroniki niefortunne losy uczestników największym przegranym po reflektory DIM, kamery telewizyjne zatrzymanie nadmierna prędkość, a niektóre z upływem czasu. odzyskują one wagę. Niektóre z nich, większość z nich, wszystkie z nich, a nawet wszystkie z nich oraz niektóre.

Co New York Times mówi, nie jest zaskoczeniem dla tych z nas, którzy pracowali bezpośrednio z pacjentami poważnie otyłych na przestrzeni lat, jest to, że awaria wyprzedza uczestników show. Ci z nas, w tych rowach poznali cały czas, że choć trudne, utrata masy ciała rzadko jest problemem ograniczającym szybkość. Utrzymanie utraty wagi jest, gdy większość wysiłków upaść.

W artykule cytuje pracę Kevin Hall, badacz z NIH i czołowy ekspert w dynamice bilansu energetycznego. Prace dr Halla na bilansie energetycznym ma rzucić światło na to wcześniej, a nowa praca najwyraźniej wybiera się na oświetlenie. Co pokazuje, w istocie, jest to, że sekwencja ciężkiej otyłości następnie dość drastycznego odchudzania aktywuje organizmu prymitywne mechanizmy obronne wobec głodu, co jest w rzeczywistości, co przeżywa. Metabolizm zwalnia, zużycie paliwa jest zwiększona. W kontekście niedostatków epoki kamienia, są wysoce adaptacyjne reakcje, a my jesteśmy tu dzisiaj, prawdopodobnie tylko dlatego, że nasi przodkowie mieli je. W kontekście świadomie wciągający fast-food, a obfity wszechobecności tym – to jest metaboliczną katastrofa.

Najbardziej mile widziane częścią tej historii, i tak wysokim profilu uwagę na sprawy, to ulga może dostarczyć „ofiar”, odzwierciedlone w cudzysłowie włączonych w całym artykule. Nasze społeczeństwo ma haniebną tendencja do obwiniania ofiar tej epidemii otyłości mamy wymyślone, głównie dla zysku. W tym kontekście, waga odzyskać po utracie z taką pompą musi czuć się jak niewydolność haniebną. Prace dr Halla, a to dbałość o nim powiedzieć głośno i wyraźnie: to nie twoja wina! To ważny komunikat, że uczestnicy i widzowie podobnie trzeba usłyszeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *