Korzystanie z danymi, aby ratować życie pacjenta

Niewydolność serca jest poważna sprawa. Według Centers for Disease Control and Prevention, połowa wszystkich osób z niewydolnością serca umiera w ciągu pięciu lat od rozpoznania i leczenia w USA kosztuje naród wokół $ 12 mld rocznie. Philadelphia oparte Penn Medycyna, najstarsza organizacja szpitala w kraju, zdecydował się użyć wielkich dane coś z tym zrobić.

Penn Sygnały to system, który wykorzystuje istniejące dane z elektronicznych rejestrów medycznych (EHRs) do wykonywania w czasie rzeczywistym analizy predykcyjnej pacjentów z niewydolnością serca. Cel? Penn Medycyna chce umieścić pacjentów w grupach ryzyka i przypisać je do zasobów kardiologii w celu uzyskania im najlepszą opiekę i poprawić swoje wyniki.

Zmiana z dokumentacji papierowej do tych elektronicznych okazją do zrobienia więcej niż tylko zmianę medium dla plików pacjentów, powiedział dr Bill Hanson, dyrektor ds informacji medycznej w Penn Medicine, w rozmowie telefonicznej z InformationWeek. Penn Medycyna chciał wykorzystać nowo zdigitalizowanych rekordy w celu poprawy opieki nad pacjentem, Hanson powiedział, i „jeden ze sposobów było umożliwienie systemów zaplecza ciągłe skanowanie do dostarczenia informacji, że Frontline operator może nie widzieć lub nie może mieć dostępu. Jest w w ten sam sposób, że Netflix i Amazon może szukać wzorców w co obejrzeć lub kupić zaoferować sugestie. ”

Penn Medycyna, która składa się z Uniwersytetu w Pensylwanii Perelman School of Medicine oraz University of Pennsylvania Health System, ma ponad 2500 łóżek szpitalnych i ponad 31.000 pracowników. Fundacja Penn Signal położono w decyzji, że precyzyjna medycyna była celem organizacji, powiedział Mike Restuccia Penn Medycyna wiceprezes i CIO.

„Jest to trudna decyzja, a to wymaga trochę sił w kierownictwie. Nasz Dziekan podjął decyzję, że precyzja lek był cel i doprowadziły nas w tym kierunku” Restuccia powiedział. „To potargane kilka piór. Czasem to działa, a czasem nie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *