Gubernator Walker, proszę zawetować HB 156, aby utrzymać zdrowe Alaska młodzieży

Na początku tego miesiąca, ustawodawca uchwalił ustawę poważnie ograniczyć seksualnej edukacji zdrowotnej na Alasce, wysyłając do domu Billa 156 gubernator Bill Walker dalszych działań. Stwarza to regulator z jednym z najważniejszych testów polityki społecznej w jego pierwszej kadencji. Zawetowanie HB 156 pokaże, że Walker jest prawdziwą niezależność, która prowadziła w 2014 roku pozwolić jej stać się prawem byłoby wyrównać go z niektórymi z najbardziej ekstremalnych i podziały polityków w naszym kraju. Łączę uczniów, nauczycieli i rodziców w całej Alasce jak wzywamy gubernatora do zawetowania tej ustawy.

Studenci w całej Alasce polegać na kompleksowej, medycznie dokładne wykształcenia zdrowia seksualnego, aby dać im potrzebne informacje na temat bezpiecznego seksu i zdrowych relacji. HB 156 wiązałyby bezprecedensowe restrykcje na płeć ed, poza jakiegokolwiek innego przedmiotu akademickiego. Nie ma wątpliwości, że HB 156 jest zaprojektowany, aby utrudnić dostęp do prawdziwej edukacji zdrowia seksualnego.

Potrzeba edukacji seksualnej na Alasce jest jasne. Mamy prowadzić naród stóp Chlamydia i są w górnej częstości występowania rzeżączki. Jesteśmy znacznie powyżej średniej krajowej o nastoletnich ciąż. Stawki przemocy seksualnej i gwałtów są wśród narodu najgorsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *