Dwa pobierana po sprzedaży pigułek zgłosiło co Chariho najwyższej

Dwóch 16-letnich uczniów Chariho Szkoła stoją różne opłaty po anonimowym napiwek z danego rodzica ujawniły zarówno brali udział w transakcji polegających na receptę tabletki kapsułki THC i Adderall.

Szkoła zasobów Officer Adam Andrukiewicz wziął dwóch studentów, zarówno mężczyźni, zatrzymani 13 maja Jeden student został oskarżony o posiadanie substancji kontrolowanej, a drugi stoi opłatę dystrybucji substancji kontrolowanej.

Nazwiska uczniów i ich poziomu jakości nie zostały zwolnione ze względu na ich status jako młodzieńczy przestępców.

Dochodzenie rozpoczęło po zatroskany rodzic zgłaszane Andrukiewicz, że uczniowie byli zaangażowani w sprzedaży i zakupie Adderall, według raportu policji. Nie było jasne, czy sprzedaż odbyła się na terenie szkoły.

Policja twierdzi, nastolatki przyznał swoje zaangażowanie po jednej z nich stwierdzono posiadanie pięciu tabletek Adderall i cztery tetrahydrokanabinolu lub THC, kapsułki. THC składnik czynny marihuany i ekstrahuje do utworzenia kapsułki, podczas Adderall jest pobudzającym często stosowane w leczeniu zaburzeń z deficytem uwagi.

Zarówno uczniowie przekazany pod opiekę rodziców, podała policja. Sprawa została skierowana do sądu rodzinnego, podała policja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *