Brąz sukces konsultant Światowej Odchudzanie

Obecnie prowadzi sesję 9.30 w klubie rugby na Greenbridge drogi, ale będzie teraz wkrótce rozpoczyna drugą grupę dwóch godzinach od 3 czerwca do zaspokojenia popytu.

Ona powiedziała: „Cieszę się, że otrzymał” Bronze „nagrodę w imieniu grupy Rano Greenbridge piątek i jeszcze bardziej podekscytowany możliwością otwarcia kolejnej sesji o 11.30 od trzeciego czerwca.

„Czuję się namiętnie o pomaganie ludziom, aby przekształcić swoje życie poprzez zmniejszenie masy ciała w taki sam sposób jak ja, kiedy straciłem dwóch kamiennych z Slimming World. Utrata masy ciała czuję się szczęśliwsza i zdrowsza i dał mi tyle większe zaufanie.

„Stałem się doradcą, bo chciałem podzielić się tym uczuciem i pomóc innym ludziom, aby osiągnąć taki sam sukces miałem ja. Widząc członków mojej grupy w piątek rano – matek, ojców, babcie i młodzi ludzie też – osiągają wagę docelową jest tak satysfakcjonujące i odbioru tej nagrody jest tylko wisienką na torcie.

„Ta nagroda należy do 80 + członków grupy piątek Rano Greenbridge użytkownika. Są ci, którzy czynią grupę sukcesu, że jest, za ich wspaniałe zaangażowanie, wspaniałą obsługą dają sobą co tydzień, i, oczywiście, ich imponujące straty wagi, a po Slimming World Żywności Optymalizacja jedzenia planu. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *