Medycyna nie musi być nauka

W sądzie, utrzymywali się zarówno na skuteczność środków zaradczych i ich przekonania, że ​​ich synek miał grypę, a nie zapalenie opon mózgowych. Obie były artykuły wiary dla ich rodziny.

Korona w Albercie było absolutnie poprawne oskarżenia przeciwko Stefana. Prawdą jest również, aby oskarżenia przeciwko Tamara Lovett, matka Calgary, którzy twierdzą, policja nie miała jej siedmioletni syn Ryan do lekarza, co zostało pośmiertnie zdiagnozowano zakażenie paciorkowca. Zarówno grypa i zapalenie opon mózgowych może być śmiertelne – u niemowląt, jak wielu rodziców posiadających nawet odrobinę inteligencji można powiedzieć, nic nie jest „po prostu grypa”.

Strep jest taka sama; jak wszystkie infekcje mogą rozprzestrzenić się po całym organizmie, co prowadzi do rzeczy, takich jak niewydolność nerek i innych narządów przestojów, a ostatecznie śmierć. To nie jest wyspecjalizowanym informacji – każdy, kto spędził ’90 oglądania Ponowne wykonanie ER, jak ja, to wiemy. Nie trzeba być jasne, aby zrozumieć, jak działa ludzkie ciało, a sposób, w jaki on jest podatny, czyli podstawy, jak dbać o niego. Objawy zapalenia opon mózgowych, Strep, i inne choroby powszechne – a być śmiertelne – dla dzieci są dostępne w Internecie.

Ale co jest również dostępna w Internecie jest obfite nieufność, medycyny Zachodniej, opartych na nauce opartej na faktach. To nieufność nie jest niczym nowym – wynika to z czasów, gdy wielu lekarzy flimflam ludzie sprzedają niczego więcej niż nalewki brandy, laudanum, aw niektórych przypadkach, radu. Ale czasy już dawno minął, a oszuści, którzy zastąpili tych lekarzy są ludzie z aktywnym nienawiści nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *