Liderzy Medycyny Integracyjnej i Zdrowia Publicznego ogłaszają partnerstwo Edukacja w San Diego

Akademia Integrative Health & Medicine (AIHM), wiodący dostawca edukacji i szkolenia w dziedzinie medycyny integracyjnej i holistycznego zdrowia, ogłosiła partnerstwo z Departamentu UC San Diego Medycyny Rodzinnej i Zdrowia Publicznego, której zadaniem jest poprawa zdrowia publicznego poprzez prewencyjną, behawioralne, epidemiologicznych i klinicznych badań, edukacji i opieki klinicznej. Obie organizacje współpracują na dorocznej konferencji AIHM, ludzie, planeta, Cel, w San Diego, 30 października – 3 listopada 2016. UC San Diego wydziału pracy w Komitecie Conference AIHM i UC San Diego Continuing Medical Education jest akredytowanie zdarzenie AIHM.

Według AIHM prezydenta Mimi Guarneri, MD, który służy również jako dobrowolny docent klinicznej w Zakładzie Medycyny Rodzinnej i Zdrowia Publicznego, „Zdrowie publiczne zawsze chodziło o zapobieganiu i zdrowia populacyjnym. Partnerstwo AIHM w UC San Diego jest naszym sposobem powiedzenia medycyna integracyjna służy zdrowia publicznego. AIHM uczy profilaktyka jest podstawą wysokiej jakości opieki. Podobnie jak nasi koledzy ze zdrowiem publicznym, wierzymy, że troska o wysokiej jakości powinny być dostępne dla wszystkich. ”

Bess Marcus, PhD, Senior Associate Dean Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego School of Medicine, zasiada w komisji planowania i zaprezentuje „Przekształcenie zdrowia publicznego” w pierwszym dniu konferencji. Dodatkowe głośniki obejmują Mark Hyman, MD, Anthony Lisi, DC, Lucia Thornton, RN, Veerabhadran Ramanathan dr Richard Louv i otwarcia keynote głośnik Dean Ornish, MD.

Tabatha Parker, ND, stany AIHM Wykształcenie: „Konferencja AIHM zapewnia lekarzom narzędzia, aby zrozumieć naukę za zintegrowany i Medycyny – umysłu, ciała, ducha wspólnoty i planety. Chcę, że poziom opieki, aby były dostępne dla wszystkich. Prawdziwa zmiana dzieje się poprzez inicjatywy w dziedzinie zdrowia publicznego, dlatego partnerstwo AIHM jest z Zakładu Medycyny Rodzinnej i Zdrowia Publicznego UC San Diego jest przełomowy. ”

Rejestracja jest otwarta dla Dorocznej Konferencji AIHM w AIHM.org. Impreza pięciu dni, jest nazywany „Integrative Health & Medicine Conference of the Year”, dysponuje Międzyzawodowy wydziału, możliwości sieci i dziewięć klinicznie ukierunkowane warsztaty. Tieraona niski pies, MD, uczy i daje specjalną prezentację na AIHM Międzyzawodowy Fellowship. Istnieją trzy warsztaty pre-konferencyjnych w sobotę, 29 października o Integrative Cardiology, Healing Touch i ręcznym Medicine. Warsztaty pokonferencyjnych, piątek 04 listopada, we współpracy ze świadomością i uzdrowienie Initiative (CHI), wyposażony Deepak Chopra, MD, profesor kliniczny Wolontariat w Zakładzie Medycyny Rodzinnej i Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego School of Medicine, a nosi tytuł „The Healing rewolucja. Od nauki do Impact Społecznej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *