Kongres sprzeciwia prezydenta Obamy celu zmniejszenia kosztów leków na receptę

Jednym z celów ustawy o niedrogiej opieki było obniżenie kosztów opieki zdrowotnej poza tylko dając miliony Amerykanów środków do zdobycia „niedrogie ubezpieczenia zdrowotnego.” Nieodłączną częścią ACA było obniżenie całkowitych kosztów opieki zdrowotnej, w tym tych z Medicare poprzez bardziej usprawnienie działania administracyjne i bardziej przystępne farmaceutyki. Amerykanie ogólnie wezwali rząd do powstrzymania kosztów leków na receptę przez ponad dekadę, a jednocześnie Kongres zrobił absolutnie nic, prezydent Obama zadanie Centers for Medicaid i Medicare Services (CMMS) wymyślić plan, aby zmniejszyć koszt leków na receptę przez wstawania do silnego przemysłu farmaceutycznego. To jest coś Republikanie sprzeciwiają się spod kontroli i Demokraci boją się nawet spróbować.

W tym tygodniu, w opozycji wysiłku Administracja Obamy na rzecz obniżenia kosztów leków w Medicare, a potem zażądał Republikanie że CMMS natychmiastowego zatrzymania do obniżenia cen leków, Dom Demokraci wysłał list z prośbą o spowolnienie do realizacji „test” do cięcia koszty leków. CMMS jest prawie gotowy do rozpoczęcia serii próbnej nowego przepisu, który wymaga lekarzy i obiektów świadczących usługi ambulatoryjne w użyciu tańszych, ale równie skuteczne, terapie farmakologiczne.

Ideą proponowanego rozporządzenia jest ustalenie obecnego systemu, który nie tylko overpays firmom farmaceutycznym za skandalicznie drogich leków na receptę, zachęca i finansowo wynagradza lekarzy, którzy używają leków, które są najdroższe. Teraz lekarze mają tendencję do używania leków i procedur, które są najbardziej opłaca się ich dolnej linii, a nie to, co jest najbardziej skuteczne i odpowiednie dla swoich pacjentów.

Niezależny Medicare Płatność Komisja Doradcza zadanie doradzanie Kongres polityki zdrowotnej została przestrzegając Kongres o tych nieuczciwych zachęt zysku ponieważ administracja Busha uchwalił je i wezwał prawodawców zaktualizować drogę ceny leków są ustawione bezskutecznie. Ponieważ Kongres nie może i nie chce, aby pomóc obniżyć koszty, prezydent Obama cofnął się i zrobił to, co Kongres odmawia; zmniejszyć koszty Medicare przez reining w skandalicznie zwiększenie kosztów leków na receptę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *