Kim jest lekarz wezwany do pomocy Księcia w „nagłych przypadkach”?

Nagła i nadal oficjalnie niewyjaśniona śmierć księcia była wystarczająco wstrząsające jego fanów, przyjaciół i rodziny; Teraz okazuje się, że mógłby po prostu brakowało leczony przez eksperta uzależnień.

Adwokat dr Howard Kornfeld, opioid specjalisty uzależnień, który prowadzi Recovery bez ścian klinice w Mill Valley w Kalifornii., Potwierdzone w Minneapolis Star-Tribune i Associated Press, że Kornfeld został wezwany przez personel Księcia w dniu 20 kwietnia z powodu księcia ” do czynienia z poważnym medycznej w nagłych wypadkach „.

Kornfeld rozpoczął misję ratowania życia, ale było już za późno. Książę został znaleziony martwy w swoim związku Paisley Park w dniu 21 kwietnia.

Więc kim jest i jaki jest Kornfeld Odzyskiwanie Without Walls? Niektórzy eksperci w leczeniu uzależnień, że nie wiedział, Kornfeld lub odmówił komentarza. The American Society of Addiction Medicine mówi Kornfeld jest członkiem w dobrej kondycji.

Wiadomo jednak, że Kornfeld oferuje leczenie i leki, które odniosły sukces w przeszłości odstawieniu uzależnionych od opioidów.

Jeśli książę rzeczywiście mieć uzależnienie od środków przeciwbólowych (coś, co nadal jest zdecydowanie odrzucona przez jego przyjaciół i współpracowników), a następnie Kornfeld byłby prawdopodobnie ekspertem, aby zadzwonić, jeden z coraz większej liczby takich specjalistów jak problem receptę narkomanii wzrosła w USA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *