FDA „powinien być otwarty na temat regulacji”

W artykule opublikowanym w czasopiśmie Addiction, eksperci proponują ramy dla oceny wpływu na zdrowie publiczne e-papierosów i innych odparowanych produktów nikotynowych (VPN), i przynoszą ze sobą wiele dowodów dostępny na tych produktach.

Papier w wyniku ogłoszenia przez Food and Drug Administration (FDA), że agencja proponuje rozszerzyć swoją władzę tytoniu na pokrycie „dodatkowych produktów, które spełniają prawnej definicji wyrobu tytoniowego, takich jak e-papierosy.”

Elektroniczne papierosy, znany również jako e-papierosy są urządzeniami bateryjnie, które zawierają nikotynę, uzależniający smak i inne substancje chemiczne i przekształcenie ich w postaci aerozolu, który jest wdychany przez użytkownika.

Główny autor nowego badania, David T. Levy, profesor onkologii w Lombardi Comprehensive Cancer Center na Georgetown University Medical Center w Waszyngtonie, mówi:

„Jesteśmy zainteresowane FDA, który zapewnił sobie prawo do regulowania e-papierosy, skupi się wyłącznie na możliwość, że e-papierosy i inne wyroby nikotynowe oparów może działać jako brama do użytku papierosów.”

„Uważamy, że dyskusja na bieżąco została pochyły wobec e-papierosów, które jest godne pożałowania”, mówi prof Levy, „ponieważ duży obraz mówi nam, że produkty te wydają się być wykorzystywane przede wszystkim przez ludzi, którzy już mają lub którzy są prawdopodobne stać palacze papierosów. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *