Precyzja dla Immunologii Medycyna przejmuje Stosowanej

Precyzja Medycyny, część Precision Medicine Group, poinformowała, że ​​nabyła Applied immunologii, ugruntowaną ekspert w tworzeniu i dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opartych na komórkach i immunologicznych. Applied Immunology wspiera innowacyjne i ukierunkowane Therapeutics twórcom we wszystkich obszarach, począwszy od onkologii immunologicznym do rzadkich chorób na biopodobnych od badań do postu homologacji. Baza klientów immunologii stosowanej obejmuje jedne z najbardziej pionierskich nowych firmach typu venture, wraz z wielu głównych światowych firm farmaceutycznych.

Applied Immunology umacnia i rozszerza usługi laboratoryjne specjalnością Precision w immunologicznych opartych na komórkach, a i tworzy state-of-the-art dostęp dla klientów laboratorium biotechnologii zachodniego wybrzeża Precision. Precyzja jest innowatorem w dziedzinie badań biomarkerów z głębi i wiedzy specjalistycznej w dziedzinie genomiki, bioinformatyka, opracowanie testu, globalnych wzorów logistyki i diagnostyce towarzyszących. Ostatnio Precision nabyte ACT onkologia, lider w branży onkologicznych badaniach klinicznych z niezrównane doświadczenie prowadzenia badań we wszystkich typach nowotworów i oznaczeń hematologicznych.

„Przejęcie Stosowanej Immunologii pogłębia naszą wiedzę naukową i przenosi nas bliżej naszych zachodnich klientów wybrzeża, z których wiele jest realizujących oznaczenia, gdy badanie pogłębione układu immunologicznego i odpowiedź immunologiczna na leki jest najważniejsza”, powiedział Chad Clark, prezes Precision Medycyny. „Applied Immunology stał się zaufanym dostawcą kompleksowych usług laboratoryjnych dla wielu innowatorów rozwijających nowatorskich ukierunkowanych terapeutycznych. Globalna infrastruktura laboratoryjna Precision i głęboka wiedza w dziedzinie onkologii w połączeniu z doświadczeniem immunologii stosowanej w badaniach specjalistycznych tworzy globalne rozwiązanie dla naszych klientów prowadzenie terapeutycznych immunologicznych, w tym immunologiczny onkologii „.

„Skala i ekspertyzy Precision pozwoli nam natychmiast zaoferować globalnych rozwiązań dla naszych klientów”, powiedział Rajiv Mahadevan, CEO of Applied Immunologii. „Nasi klienci nadal będą otrzymywać dostęp do znanego talentów naukowych i niestandardowym podejściem, w którym nasza reputacja została zbudowana. Teraz możemy dostarczyć rozwiązań globalnych, takich jak monitorowanie odpornościowego wspierania rozwoju potrzebuje na całym świecie, zapewniając jednocześnie taką samą jakość i dyscypliny naukowej, jakiej oczekują od my. Jesteśmy podekscytowani, aby dołączyć do rodziny Precision i zobowiązują się do ich wizji dokonywania znaczący wpływ na opiekę zdrowotną. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *