Policja Tempe odbędzie wyrzucaj starych leków na receptę

Policja Tempe Współpracujemy z Drug Enforcement Agency soboty do zorganizowania imprezy narkotyków odbioru tyłu, gdzie można zostawić wygasła i niewykorzystane leki dla prawidłowego zniszczenia.

Policjanci będą skonfigurować i monitorować pola usuwania leku w Tempe PD Południowej podstacji w dniu 30 kwietnia od 10 rano do 2 P.M. Stacja znajduje się przy 8201 S. Hardy Drive, Tempe, Arizona.

Utylizacja jest anonimowa; nie są zobowiązani do usuwania etykiet z leków na receptę. Obywatele są zapraszani do zbycia przeterminowanych i niewykorzystanych over-the-counter leków, jak również.

„Wiele nadużywane leki na receptę są uzyskiwane z szaf domu medycyny”, powiedział Tempe PD w wydaniu internetowym.

„Ponadto, zaczerwienienie leków jest niebezpieczne dla zdrowia, które negatywnie wpływa na nasze zaopatrzenie w wodę i środowisko. Naszym celem jest wpływ przypadkowych zatruć, przedawkowania i zgonów z powodu niewłaściwego stosowania leków na receptę „.

Recepta nadużycie pigułki eksplodował w kraju w ciągu ostatnich 20 lat. Według Centers for Disease Control, śmiertelne przedawkowanie narkotyków outnumbered śmiertelnych wypadków samochodowych i strzelanin w 2013 roku.

Według najnowszych danych w DEA, tabletki na receptę są coraz to pierwszy lek nadużywany przez młodzież, z prawie 3 miliony nastolatków korzystających z leków na receptę na haju po raz pierwszy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *