Nastolatków w szpitalu po otrzymaniu niewłaściwego leku w Lincoln Hills

Więzień z młodzieżą więzienia Wisconsin został przetransportowany do szpitala w zeszłym tygodniu po pracownik dał mu lek psychotropowe przeznaczony do jego współlokatora, znakowanie co najmniej po raz trzeci w ciągu pięciu tygodni niewłaściwy lek został podany do kogoś pobytu w Lincoln Hills Szkoły chłopców.

Najnowszy incydent dwa dni po Milwaukee Journal Sentinel opublikował historię o 15-letniego chłopca, który został dany niewłaściwego leku dwa razy w ciągu dwóch tygodni. Lek ten chłopiec został błędnie podany do drugiej młodości, zgodnie z rodziny.

Rzecznik Departamentu Stanu Korekty powiedział prawa prywatności medycznych zakazały mu Omawiając sytuację, więc administracja gubernator Scott Walker nie może stanowić wyjaśnienie, w jaki sposób sytuacja może wystąpić już po podobne błędy zostały nagłośnione. Ale wkrótce po ostatnim incydencie, Departament Więziennictwa nałożył nową politykę na dystrybucji leków – choć w większości przypadków nadal pozostawia że odpowiedzialność w ręce strażników, a nie pielęgniarki.

Problemy z dystrybucją leków w więzieniu dla nieletnich przyjść na szczycie federalnego śledztwa kryminalnego poszukuje w sprawie zarzutów dotyczących wykorzystywania dzieci, więzień zaniedbania, nadmiernego użycia gazu pieprzowego, niszczenie dokumentów i innych przestępstw.

W uzupełnieniu do śledztwa, władze federalne są oceny, czy doszło do naruszenia wzór cywilnych praw w Lincoln Hills i miedź jeziora szkoła dla dziewcząt, które podzielają kampus 30 mil na północ od Wausau.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *