Lekarze bardziej „pigułkę Milla ‚ścigane Wśród opioidów epidemii

Prawie każdy na widowni zna kogoś dotkniętych uzależnieniem od opioidów. Niektórzy uczniowie byli w rodzinie zastępczej, ponieważ ich rodzice zmarł z powodu przedawkowania.

Syn Rovero za Joey, zmarł po zmieszaniu alkoholu, Xanax i oksykodonu. Kupił pigułki po przejechaniu 360 mil z braćmi braterstwa z Arizona State University, gdzie był semestr od ukończenia studiów w 2009 roku.

Dr Hsiu-Ying „Lisa” Tseng sprzedał mu pigułki z jej biura w centrum handlowym w Los Angeles. W lutym Tseng został skazany na 30 lat do dożywocia dla przedawkowania śmierci trzech pacjentów, w tym Joey Rovero.

„Doszliśmy skrajny poziom zamknięcia. Czujemy się bardzo błogosławiony „Rovero powiedział HEALTHLINE. „Rozmawiam z rodzicami z całego kraju, którzy nigdy się kroplę zamknięcia.”

Handlarze narkotyków często były cele postępowania karnego, ale teraz, że lekarze rutynowo podawać silne i uzależniające leki na receptę bez uzasadnienia medycznego stoją długie wyroki więzienia.

John Niedermann, Los Angeles County zastępca prokuratora okręgowego, a prokurator w przypadku Tseng, mówi, że wygląda na „świętej chwili krowy” badając wzory recepty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *