Donald Trump za, Republikanie dniu Reckoning

Chociaż niektóre wezwał do jedności, wielu republikańskich liderów powstrzymał się przed wpadnięciem w kolejce za pana Trumpa, unikając dziesiątki zapytań o którym stali lub mówiąc chcieli pana Trumpa o szczegóły jego polityki lub stonować jego pierwszym językiem. Inne związane siebie w węzłach jak chwalili i skrytykował Pan Trump na jednym oddechu, lub sugeruje, że mogą one trwać Pan Trump, ale nienawidził jego agendy.

Senator Kelly Ayotte New Hampshire, który jest w trudnym wyścigu reelekcję, zasygnalizował, że będzie „support” Pan Trump, ale nie „popiera” go, jako rzeczniczka ujął to retoryczne wykrzywienie że inni Republikanie powtarzającego prywatnie. Przedstawiciel Raúl R. Labrador of Idaho, zagorzały konserwatysta, powiedział, że będzie wspierać pana Trumpa naśmiewali się z niego, ale dla „nie wiedząc wiele o Konstytucji lub polityce.” Były gubernator Robert Martinez z Florydy, który zachowuje silną sieć dawców, powiedział, że pieniądze dla pana Trumpa, ale był pewien swoich propozycji, jak tymczasowo zakazu zagranicznych muzułmanów wjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Dla osoby, która zazwyczaj i gromadzi wokół swojej wstępnej kandydata szybko, brutalnej kampanii podstawowej i pytania dotyczące treści i stylu pana Trumpa wpływał niezwykły poziom niezadowolenia – antypatii, że nie znikną tylko dlatego, senator Ted Cruz gubernator Teksasu i Jana Kasich Ohio zostały scedowane wyścigu do niego.

Podróż z odmową i odporność na niechętną akceptację, a nawet pokoju, z nominacji Trump nigdy nie może być kompletna dla niektórych Republikanów. Ale przywódcy nadzieję to zmienić szybko, aby uratować partię z odprysków i mają realną szansę na wygraną w listopadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *