2,5 tony leki na receptę zgromadzonych w przypadku odbioru Minneapolis-back

Wydarzenie zostało zorganizowane przez urzędników federalnych i lokalnych w biurze szeryfa hrabstwa Hennepin w centrum Minneapolis w ramach DEA ​​Narodowej lek na receptę Take Back Day.

„Nadużywane leki mogą powodować ogromne szkody”, powiedział agent specjalny DEA Dennis A. Wichern. „Bezpieczne utylizacji tych leków na receptę będzie uratować życie. Zapobieganie jedną tabletkę przed użyciem niewłaściwych powodów jest punktem wyjścia do bezpieczniejszego i zdrowszego Minnesota. ”

Take-back wydarzenia zmniejszenia nadużywania leków na receptę i liczby zgonów spowodowanych przedawkowaniem poprzez ograniczenie dostępu do leków, które mogą zostać skradzione, nadużywane i odsprzedawane przez znajomych lub członków rodziny, powiedział Michael Botticelli, dyrektor krajowej polityki kontroli narkotyków w Białym Domu, w sposób przygotowane oświadczenie.

Take-back wydarzenia zachęcają również Minnesotans zbyć swoich leków innych niż ich spłukiwania w toalecie lub wyrzuceniem, z których zarówno ryzyko zanieczyszczenia środowiska.

Badanie wydany przez Agencję Kontroli Zanieczyszczeń Minnesota ubiegłym roku wykazały, że nawet odległych jezior i rzek Minnesota są dotknięte produktów farmaceutycznych i związków powodujących zaburzenia endokrynologiczne. Należą do nich antybiotyki, nikotyna, kofeina i przeciwdepresyjnych oraz leków, które regulują cukrzycy, cholesterolu oraz ciśnienie krwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *