2 Cape lekarze nie mogą praktykować medycynę

Dwaj lekarze, którzy praktykowali w Hyannis były wymuszane przez Państwowy Urząd Rejestracji Medycznej w czwartek, zgodnie z oświadczeniem zarządu.

Dr Conrad Benoit, który praktykuje medycynę w stanie od 1991 roku i prowadzi prywatną praktykę w Hyannis, gdyby jego licencji medycznej zawieszony przez radę po okazało się, że on „stanowi bezpośrednie i poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i dobrobytu „zgodnie z oświadczeniem.

Zarząd twierdzi, że Benoit miał niewłaściwie przepisane leki opioidowe do wielu pacjentów. Benoit znalazły się pod ostrzałem na początku roku po Mashpee kobiety i jej syn-in-law zostali aresztowani przez policję Yarmouth po znaleźli je licząc prawie 400 tabletek oksykodonu w swoim samochodzie. Benoit napisał receptę na 420 tabletek dla kobiety, który powiedział policji, że miał piersi i raka pęcherza, zgodnie z policji report.The pokładzie certyfikat internista ma prawo do bycia wysłuchanym w Zakładzie Prawo administracyjne Apelacyjny w ciągu siedmiu dni, zarząd napisał.

Zarząd przyjął również rezygnację dr Mohammad Nassery za prawa do odnowienia jego licencji do wykonywania zawodu lekarza, w zależności od płyty. Nassery, który praktykował z Ariana Pediatric Neurology na ulicy Północnej, przyznał się do 11 zarzutów nielegalnego przepisywania, osiem zarzutów składanie fałszywych Medicaid roszczeń oraz jednego hrabiego kradzież ponad $ 250 w marcu w Barnstable Superior Court i został skazany na 2½ lat więzienia. Absolwent Uniwersytetu w Kabulu i Awicenna Instytut Medyczny również obciążyć więcej niż $ 10,000 w restytucji do MassHealth na sfałszowanych roszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *