Szkoła Medyczna dodaje nową społeczność w dziedzinie medycyny integracyjnej

Stypendium zostało zatwierdzone przez American Board of Certification w zeszłym miesiącu, a studenci są teraz w stanie ubiegać się o programie. Dwadzieścia cztery instytucje oferują wyżywienie-zatwierdziła społeczność, która jest przyznawana dla lekarzy z wyjątkowym doświadczeniem w dziedzinie specjalistycznych. GW jest jedyną uczelnią w kraju, również tytuł magistra w dziedzinie medycyny integracyjnej.

Andrew Heyman, dyrektor programu integracyjnego medycyny w GW, że pracownicy służby zdrowia, którzy studiują medycynę integracyjną zbadać wszystkie aspekty zdrowia osób fizycznych i konsultować w sprawach diety, radzenie sobie ze stresem i tradycyjnej terapii leczniczej. Powiedział, że u podstaw wielu chorób przewlekłych jest styl życia, radzenia sobie ze stresem i ja, i że rozwiązania integracyjne medycyny są komplementarne do standardowej opieki medycznej.

„Nadszedł czas na głównym ośrodkiem akademickim jak GW zaoferować kredyt akademickiej w tym konkretnym obszarze, a w tym czasie, nie tylko tam duże zainteresowanie instytucjonalnych, ale jasne rosnący entuzjazm wśród lekarzy” Heyman powiedział. „To było uznanie, że pole dojrzał”.

Studenci w społeczności muszą wypełnić więcej niż 1150 godzin nauczania online nadzorowane szkolenia klinicznego, osobiste projekty samoopieki i moduły empiryczne na temat relacji praktykujący-pacjent.

„Zrobiliśmy kawał dobrej roboty zrozumienia i leczącego choroby, ale nie mamy prawie zrobić dobry dosyć pracy jak wspierać osoby biorąc lepszą kontrolę nad własnym zdrowiem” Heyman powiedział. „To jest miejsce, gdzie wiele strategii w dziedzinie medycyny integracyjnej naprawdę pokazać swoją wartość.”

Heyman powiedział, że przyszedł do GW około czterech lat temu, aby zacząć rosnąć integracyjną programu medycyny. 18-kredytowej Program Wyższe i Master 30-kredytowej Program uruchomiony jesienią ubiegłego roku, a obecni studenci są nabyte do społeczności jeśli zechcą podjąć dodatkowe wymagania programowe na szczycie magistra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *