Przesuń się zielonej herbaty, zielona herbata czekolada jest tutaj

Pakiety z przeciwutleniaczami, to jest uważany za „szampan herbat. Ale, o dziwo, podczas spożywania zielonej herbaty, można dostać tylko połowę z tego korzyści. To dlatego, że zielona herbata, że ​​pijesz wykonany jest z liści „luźne” i kilka różnych składników odżywczych w herbacie uzyskać wyrzucił nieświadomie.

Na szczęście, zielona herbata czekoladki opowiedzieć inną historię. Czekolada wykorzystuje bogate proszku matcha ”. Matcha jest zazwyczaj używany do produkcji herbaty w tradycyjnej japońskiej ceremonii herbaty i ma niepowtarzalny słodko-gorzki smak, który jest idealnym miejscem na czekoladki.

Liście Matcha, które są stosowane w postaci zielonej herbaty, są całkowicie zemleć i podawany do czekolady. Liście te Matcha ma więcej kofeiny, polifenoli i przeciwutleniaczy, w tym EGCG i L-teanina więcej niż przeciętny zielonej herbaty.

Według National Cancer Institute, katechiny zielonej herbaty matcha w tak potężny, że uważa się, że może rzeczywiście pomóc w zapobieganiu raka. Badania wskazują również, że Matcha mają większe możliwości spalania tłuszczu niż zwykłej zielonej herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *