Gubernator Christie Wizyty Englewood Hospital ogłosić program monitorowania Recepta Multi-State

Gubernator Chris Christie ogłosił dziś, że Zjednoczone New Jersey i Nowym Jorku połączyli siły w walce z krajowym heroiny i uzależnieniu od opioidów, dzieląc dane do śledzenia sprzedaży recepty narkotycznych środków przeciwbólowych i innych leków, które często prowadzą do uzależnienia.
 
„New Jersey i Nowym Jorku dzielić ścisły związek, w którym nasi mieszkańcy regularne podróże między stanami dla biznesu i dla przyjemności. Dziś idziemy razem w innym celu – do walki z niszczącym plagi narkomanii „, powiedział gubernator Christie. „Poprzez śledzenie sprzedaży opioidów recepty całej naszej linii państwowych, lekarzy i lekarzy w New Jersey i Nowym Jorku mogą ze sobą współpracować w celu identyfikacji osób uzależnionych poszukiwaniu nowych miejsc do paszy ich niszczący nawyk”.
 
Nowy Jork to najnowszy stan współpracować z Programu Monitorowania Recepta New Jersey (NJPMP) dzielić rekordy na sprzedaż recept do kontrolowanego substancji niebezpiecznych (CDS). Delaware, Connecticut, Rhode Island, Virginia, Minnesota i South Carolina również dzielić się swoją receptę danych monitoringu z New Jersey, który pozwala lekarze przepisujący lek i farmaceutów do identyfikacji „Doktor” kupujących, którzy przekraczają granicę stanu w celu uzyskania ich leków w sposób oszukańczy.
 
Z dzisiejszym ogłosił partnerstwo z Nowego Jorku, w stanie New Jersey podjęła kolejny znaczący krok naprzód w zwalczaniu krajowej heroinę i kryzys opioidów napędzany częściowo przez pacjentów, którzy stają się uzależnieni od pigułek przeciwbólowych na receptę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *