Amerykanie są zajmuje zbyt wiele tabletek?

Amerykanie brać pigułki na wszystko, w tym zwiększenie energii, utrata masy ciała, bóle i dolegliwości. Mniej więcej 59 procent Amerykanów, lub 3 w 5, biorą recepty jakiegoś rodzaju. Szacuje się również, że około 15 procent ludności pobiera codziennie więcej niż pięć recept. Kategorie z największą ilością recept obejmują ciśnienie krwi, leki antydepresyjne, cholesterol leki opioidowe środki przeciwbólowe i.

Self-medicating stała się poważnym problemem w Stanach Zjednoczonych. Więcej Amerykanów mieszania pigułki, zwiększanie dawki i ignorując dawek podanych na butelkach receptę. W niektórych przypadkach, mieszając wiele leków przeciwbólowych jednocześnie jest problemem. Gdy jedna tabletka nie działa dla pacjenta, mogą zdecydować się na podjęcie dodatkowych leków, w tym ponad-the-counter opcji, w celu osiągnięcia pożądanego efektu lub być bezbolesne krótko.

W niektórych przypadkach, Amerykanów przy trzech lub większej liczby recept jednej dolegliwości. Od jednego schorzenia, takie jak na przykład zapalenie stawów, mogą powodować wiele objawów, leczenie może być stosowane w leczeniu każdego objawu indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *